anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Anulowałem zamówienie, ale zostało wysłane. Co mam teraz zrobić ?

zbiniu237
#7 Wielbiciel#

Witam serdecznie. W piątek zakupiłem baterie do wifi oraz jeszcze jeden produkt. W poniedziałek po nieudanych próbach kontaktu ze sprzedającym , telefonicznie i pisemnie zrezygnowałem z zakupu gdyż miałem jeszcze wtedy taką opcję w aplikacji. Dodam że paczka jeszcze niebyła wysłana, a według podawanych informacji w aplikacji allegro i InPost była w trakcie pakowania. Dzisiaj dostałem informację od sprzedającego że dostali wiadomość po fakcie wysłania choć nadal widniała jako w trakcie realizacji. Po jakimś czasie dostałem z allegro oraz InPost wiadomość że została odebrana paczka od nadawcy. 

Co mogę zrobić w takiej sytuacji, dyskusji że sprzedającym dodam że nie mogę założyć gdyż sprzedaż była anulowana i nie mam już tej opcji.

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

kostas11
#21 Demiurg#

@zbiniu237  jeśli udało CI się anulować to znaczy że nie byłą spakowana ani nie był wprowadzony numer paczki ( wtedy to znika ) jak masz na mailu potwierdzenie anulowania to nie odbieraj wróci za darmo do sprzedawcy a on musi Ci oddać to co wpłaciłeś 😄

________
Κώστας
oznacz moderatorów

zbiniu237
#7 Wielbiciel#

Dziękuję bardzo, oby to było wystarczającą nauczką dla sprzedawcy, niestety nie mogę już go ocenić 🙂

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@zbiniu237 tu jest błąd allegro bo sprzedawcy nie mają tej informacji w systemach wspomagających sprzedaż i jak ktoś nie loguje się na aukcje czy maila może nadać nie wiedząc że odstąpiłeś od umowy 😞

________
Κώστας
oznacz moderatorów

markam43
#13 Ambasador#

@zbiniu237Sprzedawca wysłał to po anulowaniu na własny koszt i własne ryzyko. Domagaj się niezwłocznego zwrotu całej wpłaty, nie odbieraj paczki. Jeśli będzie problem, Dyskusji nie otworzysz, ale możesz poprosić Allegro o pomoc przez ten formularz; https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=65a29468-5e40-4672-a8d6-e0a1f77e6d3a&subjectId=5d429015-5... Zadziała podobnie jak Dyskusja.

oznacz moderatorów

zbiniu237
#7 Wielbiciel#

Mam nadzieję że nie będzie to potrzebne ale bardzo dziękuję za informację. 

 

oznacz moderatorów

Client:110414700
#2 Obserwator#

Mam teraz taki sam problem gdyż zamówiłem paczkę i anulowałem ją i potwierdziło anulowanie a kolejnego dnia przyszło mi powiadomienie o tym że paczka została nadana

oznacz moderatorów