anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Anulowanie zakupu i zwrot wykorzystanego kuponu za punkty payback.

KRZYSZTOF_197407
#7 Wielbiciel#

Anulowałem zakup w którym wykorzystałem do częściowej zapłaty kupon za punkty payback.
Czy i w jaki sposób odbywa się zwrot użytego kuponu?

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

xyz96
#21 Demiurg#

@KRZYSZTOF_197407 

Program Payback wycofa punkty z Twojego konta w przypadku:
  • anulowania transakcji
  • zwrotu zakupionego towaru.

https://allegro.pl/pomoc/dla-kupujacych/sposoby-zakupow/jak-zbierac-punkty-payback-na-allegro-MM5m0a...

oznacz moderatorów

KRZYSZTOF_197407
#7 Wielbiciel#

To nie to.
Ja wykorzystałem kupon który wygenerowałem za wcześniej zdobyte punkty payback (tankowane paliwa bp, zakupy mrówka itp.). Ten kupon użyłem do częściowej zapłaty za zakup który później anulowałem. Kwota za zakup była pomniejszona o wartość kuponu. Zwrot tej kwoty to rozumiem że z czasem wróci na moje konto. Rozchodzi mi się w jaki sposób następuje zwrot wartości tego kuponu? 

oznacz moderatorów

KRZYSZTOF_197407
#7 Wielbiciel#

W sklepie payback w zakładce Vouczery jest "Karta podarunkowa xx PLN Allegro", ma ona różną wartość w zależności ile punktów wymienimy. Jest to kupon w formie kodu który dostaje się na email. Przy zakupie na allegro w rubryce płać mniej wpisałem ten kod i kwota zakupu została pomniejszona o wartość tej karty podarunkowej. Zapłaciłem kwotę pomniejszoną o ten rabat kartą płatniczą. Po czasie anulowałem zakup. W kolejnej aukcji na allegro podałem ponownie ten sam kod i wyskoczyło "Podany przez Ciebie kod już został wykorzystany."

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@KRZYSZTOF_197407 jeżeli masz na myśli anulowane zamówienie o nr. fcb92141-d516-11eb-81d2-d1c8194dc3ae to ten zwrot jest jeszcze w trakcie realizacji. W momencie poprawnie wykonanego przez sprzedającego zwrotu, kupon powinien odnowić się w zakładce kupony tak jak pisałam w poprzedniej wiadomości. Gdyby tak się nie stało, napisz proszę do nas 🙂 

   Monika
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

KRZYSZTOF_197407
#7 Wielbiciel#

Dzięki za odpowiedź.

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@KRZYSZTOF_197407 karta podarunkowa lub wykorzystany kupon po zwrocie odnawia się w zakładce kupony
W podlinkowanym przez @xyz96 artykule chodzi o anulowanie punktów, które zostały zdobyte podczas transakcji, a nie wykorzystanych punktów do obniżenia zakupu, upewnię się jeszcze czy na pewno dobrze to interpretuję i wrócę z odpowiedzią. 

   Monika
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów