anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Brak Alior Banku w wykazie banków allegro finanse.

xlavoc
#7 Wielbiciel#

Próbowałem płacić poprzez szybki przelew (allegro Finanse). Niestety, na liście banków brak Alior Banku. Pierwsza próba była 22.07 ok godz. 22. Dziś rano próbowałem ponownie, ale Aliora nadal brak na liście.

Dzwoniłem do banku i twierdzą, że żadnych prac serwisowych nie prowadzą.

Proszę o informację, kiedy płatności z Alior banku będą dostepne.

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@xlavoc Wyczyść proszę ciasteczka i pamięć podręczną, a także spróbuj w trybie incognito oraz w innej przeglądarce. Sprawdziłam sytuację, o której piszesz i aktualnie nie ma u nas żadnych problemów z wyborem płatności przez Alior Bank. 

 

_HolaOla__0-1627029049511.png

 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

xlavoc
#7 Wielbiciel#

Próbowałem wyczyścić ciasteczka i pamięć, próbowałem na dwóch różnych komputerach i nic.

Do wyboru metod płatności tylko metod płatności tylko Blik i szybki przelew, a w szybkich przelewach nie ma Aliora. Przesyłam screeny

All_1.png

All_2.png

  

oznacz moderatorów

xlavoc
#7 Wielbiciel#

Próbowałem również innych przeglądarek, bezskutecznie.

Okazało się, że przyczyną ograniczeń w wyborze form płatności i zestawu banków była jedna z aukcji. Po odhaczeniu tej aukcji wszystko wróciło do normy.

Pytanie do Allegro, jak to możliwe, żeby jakaś aukcja, która ma płatność poprzez system, blokowała wybór banków i form płatności.

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@xlavoc Czy możesz wskazać mi, która to dokładnie oferta? 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

xlavoc
#7 Wielbiciel#

Numer oferty: 10791939809

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@xlavoc Już tłumaczę, ta oferta należy do jednej z kategorii wyłączonych dla płatności kartą, Apple Pay, Google Pay, PayU Expresstutaj znajdziesz ich dokładną listę.

Szybkie płatności przez Alior Bank zaliczamy właśnie do PayU Express, dlatego też nie mogłeś opłacić tego zamówienia tym sposobem. Do tej grupy należą także szybkie przelewy z mBank,  BNP Paribas Bank Polska S.A., Pekao SA., o czym przeczytasz w tym artykule.

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów