anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Brak mojego banku na liście i tylko płatność BLIKIEM kiedy nigdy tego nie robiłem

matysz-a
#7 Wielbiciel#

Do chwili obecnej robiłem zakupy poprzez płatność po przekierowaniu na swój bank. Obecnie tylko karta, szybki przelew - gdzie nie mam mojego banku?????(dlaczego?), allegro PAY - aktywowałe i płatność poszła ale nie moge spłacić, ponieważ nie ma na liście mojego banku PKO BP. Co sie dziejeeeeee???

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

li_na
#1 Nowicjusz#

Także mam ten problem. Może  to jakaś  awaria...

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@matysz-a Czy Tobie chodzi o spłatę towaru kupionego z Allegro Pay?

Poszukaj w panelu Allegro Pay lub w umowie numeru konta bankowego do wcześniejszych spłat i zrób zwykły przelew, po zalogowaniu się do swojego banku. Poza Allegro. 

Sprawdź też, czy na liście banków masz "Płacę przelewem tradycyjnym". Jeśli masz, wybierz tę opcję i zrób przelew ze swojego banku. 

oznacz moderatorów

matysz-a
#7 Wielbiciel#

ostatni zakup robiłem 04.11.2021 i tradycyjnie zapłaciłem po przekierowaniu z konta mojego banku, dziś chciałem dokonac zkupu to aby zakończyc płatnośc widać było "zapłać blikiem", aktywowałem Allegro Pay, płatnośc poszła ale kiedy chce spłacić to brak jest również mojego banku.... Allegro coś robi w swoich systemach, maja awarię czy moze Ktoś zrobił im tzw. psikusa w systemach...

oznacz moderatorów

sekolek-s1
#1 Nowicjusz#

Też mam ten problem Płacę przelewem tradycyjnym też nie działa - brak mojego banku.

oznacz moderatorów

archimed
#11 Animator#

Porada w stylu: Nie ma w sklepie szynki, to kup sobie baleron.

Szybkie przelewy idą natychmiast, zwykłe tylko w dni robocze od rana do 14:30. SWszytko dzięki Niuni.

Takie sytuacjer to SKANDAL.

oznacz moderatorów

sekolek-s1
#1 Nowicjusz#

Też mam ten problem Płacę przelewem tradycyjnym też nie działa - brak mojego banku.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

li_na
#1 Nowicjusz#

U mnie już  działa  🙂

oznacz moderatorów