anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Brak wpływu monet za zakupy

adras44
#7 Wielbiciel#

Witam. Od dłuższego czasu nie wpływają mi monety za zakupy. Łącznie powinienem mieć już kilkadziesiąt monet do wykorzystania, a pomimo wielu zakupów liczba monet zatrzymała się na 4. Celowo szukam ofert z monetami, ale nie są mi one doliczane. Co jest nie tak?

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

TOBI421
#11 Animator#

A nie musisz zlecić przelewu tych monet na konto.

oznacz moderatorów

adras44
#7 Wielbiciel#

Ciężko skoro nigdzie ich nie ma. Przed zakupem liczba monet 4, po zakupie towaru z 12-ma monetami nadal pokazuje mi 4 monety. 

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@adras44 Jeżeli płacisz za towar przy odbiorze, monety nie będą doliczane. Jeżeli płacisz z góry przez Allegro Finanse, brak monet wyjaśnij  na czacie allegro; https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=9225c771-efb6-4de8-8580-76bd8d7c77eb

oznacz moderatorów

adras44
#7 Wielbiciel#

Jest to w takim razie dyskryminacja osób płacących przy odbiorze. Zakup powinien być traktowany jako zakup, a nie warunkowany formą płatności. W takim razie od dzisiaj oferty z monetami stają się dla mnie równoznaczne z tymi bez monet. Szkoda.

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

Hej @adras44. Regulamin Programu Monetowego znajdziesz tutaj. Korzystać mogą z niego wyłącznie osoby, które dokonały płatności z góry przez Allegro Finanse. 

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów