anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Chcę otrzymać zwrot pìeniędzy ,za nie otrzymany produkt

mariusz19681224
#7 Wielbiciel#

Zakupiłem przedmiot,,ramki do mocowań halogenów qashqai,,i wpłaciłem pieniadze ,Sprzedawca po podaniu vinu auta poinformował mnie ,że ten przedmiot nie pasuje do mojego auta.I towaru nie wysłał,poprosił mnie żebym zrobił zwrot gotówki poprzez allegro.Jak mam to zrobic zeby mógł ten pan dokonac zwrotu pieniążków

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@mariusz19681224, możesz anulować zakup do czasu zmiany statusu transakcji na "w trakcie realizacji" - maksymalnie do 3 dni od daty zakupu. Widzę, że status transakcji to "zakończona".

Zakup zwrócisz z poziomu zakładki Kupione. Przy konkretnym zakupie wybierz [Szczegóły zakupu] i [Zwróć część lub całość zakupu] - zostaniesz przeniesiony do formularza zwrotu. Wypełnij go podając powód zwrotu. Po wypełnieniu kliknij w [Zwracam produkty]. Po tej czynności Sprzedający otrzyma mejla o Twoim zwrocie. 🙂

To, jak poinformować Sprzedającego o zwrocie, opisaliśmy w tym artykule.

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@mariusz19681224 Ty żadnego zwrotu nie masz obowiązku robić, to sprzedawca nie jest w stanie wywiązać się z umowy. On może zwrócić pieniądze bez żadnych zwrotów z Twojej strony, nawet ma obowiązek to zrobić. Po prostu zażądaj zwrotu wpłaty. Jeżeli nie odda, otwórz Dyskusję; https://allegro.pl/dyskusje/nowa i poproś tam o interwencję pracownika Allegro. Wtedy sprzedawca nagle zmieni zdanie i szybko pieniądze odda.

oznacz moderatorów