anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Chcę zapłacić kart. płat. ale nie potwierdzać przez aplik. telefon. tylko poprzez logowanie do banku

BartekMuc
#7 Wielbiciel#

Chcę zapłacić kartą płatniczą, ale nie potwierdzać przez aplikację telefoniczną, tylko poprzez logowanie do banku. Tak, jak do niedawna.

 

Do niedawna przy placeniu na Allegro online karta platnicza bylem przekierowywany w celu potwierdzenia do mojego banku (PKO BP), a od dzis, kiedy dodalem moja nowa karte plytnicza, żąda sie ode mnie potwierdzenia poprzez aplikacje mobilna ipko, ktorej nie mam i miec nie chce. Chece nadal potwierdzac zakup i jego oplate logujac sie do banku. Jak to zrobic?

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

LEW433
#21 Demiurg#

Tylko masz tak na ALL??? Może należałby zadać to pytanie w banku.

oznacz moderatorów

BartekMuc
#7 Wielbiciel#

Zadzwonilem do banku. I rzeczywiscie chodzilo o to, ze nowe karty (PKO BP) musza -- zeby przekierowywanie do banku i placenie w ten sposob bylo mozliwe -- miec zaznaczona pozywywnie opcje "3D-Secure- 2" (co oznacza "Autoryzacja kodem SMS oraz PIN-em do karty", a nie tylko "3D-Secure-1" (co oznacza "autoryzacja z logowaniem"). ["Moje produkty" -> wybieramy karte -> "Szczegoly i zarzadzanie karta" -> "Uslugi" -> "3D-Secure-2" -> "zmien ustawienia"] Naprawde sie wkurzylem, bo jezeli moja karta sprzed miesiaca tak mogal, to dlaczego na nowej karcie nie zaznaczyli tego od razu identycznie. Ale sie udalo wyjasnic w miare szybko te kwestie. Dzieki za wskazowke

oznacz moderatorów