anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Chcę zwrócić zakup przez Allegro, ale nie ma takiej opcji do wyboru.

Client:28351597
#2 Obserwator#

Chcę zwrócić zakup przez Allegro, ale nie ma takiej opcji do wyboru. W jaki sposób mogę zwrócić przez Allegro. Informacje, że dostanę na maila etykietę do zwrotu nie potwierdziły się.
 

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

mdrogeria
#21 Demiurg#

@Client:28351597 na stronie oferty masz zakładkę o nazwie ,, zwroty ,, A! jeśli jej nie ma to przez allegro zwrotu nie zrobisz . Napisz może czy to był zakup na Allegro czy Lokalnie , od sprzedawcy prywatnego czy firmy , wysyłka była z Polski czy zagraniczna ?.

oznacz moderatorów

Client:28351597
#2 Obserwator#

Jest informacja, że mogę zwrócić przez Allegro, ale nie ma opcji skorzystania z niej. Zakup na Allegro od firmy. Wysyłka z Polski.

oznacz moderatorów

Client:28351597
#2 Obserwator#

Chyba zadałem za trundne pytanie?

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

pisz po ,,polskiemu 😁 ,,  co znaczą słowa ,, Chcę zwrócić zakup przez Allegro, ale nie ma takiej opcji do wyboru.,,

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Nie jest to trudne tylko daj link do oferty.

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Client:28351597 czy chodzi o zwrot zamówienia nr 96e29aa0-07cc-11ee-bdc8-af5bf94716c4? Jeśli tak, to wybraną metodą odesłania zakupu jest wysyłka własna. Nie był to zakup w ramach Smart! (ponieważ wybrałeś nie Smartową metodę dostawy), sprzedający nie oferuje darmowego zwrotu do wybranej przez Ciebie metody dostawy, więc w takiej sytuacji powinieneś sam wygenerować etykietę (korzystając z dowolnej metody) i odesłać zakup na adres sprzedającego. 
Jeśli chodzi o inne zamówienie, poproszę o jego numer. 

   Monika
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

Client:28351597
#2 Obserwator#

Dziekuję za merytoryczną odpowiedź

oznacz moderatorów