anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Co mam zrobić jeśli sprzedający nie ma produktu, który kupiłam?

motomek2
#7 Wielbiciel#

Sprzedający wysłał mi taką wiadomosć; 

Powiadomienie odnośnie realizacją zamówienia

Witam piszemy w sprawie zamówienia
1x: GAŁKA ZMIANY BIEGÓW OPEL ASTRA F ASTRA G CORSA B C (8105578987)
1x: K2 BONO CZERNIDŁO DO OPON PLASTIKÓW I GUMY 300ML (9256900340)
1x: K2 EXPRES PLUS SZAMPON SAMOCHODOWY 0,5 L Z WOSKIEM (9229209855)
1x: K2 TURBO PASTA POLERSKA LEKKOŚCIERNA 120G (9227836152)

a mianowicie iż nie jesteśmy w stanie go zrealizować ponieważ została ostatnia szuka która okazała się uszkodzona lub wybrakowana.
Za zaistniałą sytuację serdecznie przepraszam. Proszę o anulowanie zamówienia w portalu Allegro.
Jeśli była robiona przedpłata zwrot został zrealizowany za pomocą Payu na środek płatniczy z którego był robiony przelew.


Pozdrawiamy,
Zespół Sprzedaży Sklepu Autoczescinr1
[edycja]

06 grudnia 2021, 15:10

Moje pytanie czy mam coś robic , nie ma czegos takiego jak anulowanie zpłaconego zamówienia

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

mdrogeria
#21 Demiurg#

motomek2 nie anuluj , w zakładce ,, moje zakupy - szczegóły ,, zgłoś problem z zakupem  , opisz tam zaistniałą sytuację . Sprzedawca nie ma prawa wymagać od Ciebie anulowania zakupu , to oni nie wywiązali się z transakcji .

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@motomek2 Niczego nie anuluj, ten sprzedawca nie może od Ciebie tego wymagać. To on próbuje złamać warunki umowy. Otwórz spór; https://allegro.pl/dyskusje/nowa i domagaj się dostawy zakupionych produktów, ponieważ została zawarta prawnie wiążąca umowa. W sporze poproś o pomoc pracownika Allegro. 

Jeśli to nie załatwi sprawy, zakończ po 14 dniach spór jako nierozwiązany i wystaw sprzedawcy negatywny komentarz, co wpłynie ujemnie na jego jakość sprzedaży. Może więc w przyszłości zacznie się wywiązywać z zawartych umów. 

Nie daj się nabrać na jego "serdeczności". 

oznacz moderatorów