anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Co mam zrobic jak czekalem na przesylke od pewnej firmy. A przewoznik sie spoznil .przesylka miala b

Client:46939517
#1 Nowicjusz#

Zamówiłem kabinę prysznicową ńa 06.02 przesunięto na 08.02. Później jeszcze 2 razy przesuwano termin..ale zgłosiłem to do firmy hydro san .a przewoźnik (firma Zadbano )miała delikatnie mówiąc to gdzieś. Majster czekał . Trzeba było dopłacić jemu za czas . Więc napisałem  iż rezygnuje.  Ale problem pozostał.  Ponieważ minął przez ten czas zwrot do 14 dni. Oczywiście miało to być za pobraniem. Co teraz

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

komis-bell
#21 Demiurg#

@Client:46939517 Nic.
Czas na odstąpienie od umowy to 14 dni od momentu odbioru przesyłki.
Jeśli miało być za pobraniem to sprzedający nie musi nic zwracać więc temat zamknięty.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@Client:46939517 Czas na zwrot jest 14dni od chwili odebrania,  a nie zakupu. Ale jak jest za pobraniem napisz do sprzedającego przez centrum wiadomości najlepiej ze rezygnujesz:  https://allegro.pl/pomoc/dla-kupujacych/dane-i-ustawienia-konta/centrum-wiadomosci-allegro-LvY8REV7o...

oznacz moderatorów

maxr01
#17 Koryfeusz#

Osobiście to zrezygnowałbym z usług takiego "majstra". To musi być bardzo kiepski majster, bo solidni idą natychmiast realizacji do następnego zlecenia.

1. - Nic nie płać "pseudo majstrowi" - poszukaj innego, solidnego.

2. - Sprzedawcy napisz, że odstępujesz od zawartej umowy. Najlepiej załóż dyskusję, napisz, że odstępujesz od umowy i sprawa załatwiona.

--------------------------------------------------------------------------------
Rozumiem, że są ludzie, którzy za 20 gr. będą gnać pchłę przez 20km, lecz nie potrafię ich zrozumieć.
oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Client:46939517 w naszym systemie nie mamy informacji o zgłoszonym przez Ciebie zwrocie, ale w takiej sytuacji jeśli nie odbierzesz przesyłki, kabina wróci do sprzedającego. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów