anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Co zrobić jeśli nie otrzymałem zamawianego przedmiotu?

Client:82892486
#1 Nowicjusz#

Zamówiłem sobie plecak szkolny który ma do mnie przyjechać z Chin przynajmiej takie jest zaznaczone miejsce wysyłki. Zamówiłem go 2 sieprnia 2022 roku ale nadal go nie otrzymałem, bardzo się stresuję że nie dostanę towar a zapłaciłem 100 zł I nie jest to dla mnie mała kwota. Jak coś to to jest sprzedawca: liuqiang 

  • Mam pytanie czy dostanę ten plecak albo może ktoś wie ile czasu jedzie paczka z Chin na Allegro? A I jeszce problem bo nie mogę śledzić paczki iż napisano jest : zakup bez możliwości śledzenia. Czy zostałem mocno okłamany?? 
oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

LEW433
#21 Demiurg#

Zakup z Chin zawsze nosi ryzyko, czas wysyłki dostawy masz napisany w ofercie, jak minie to otwierasz dyskusję. Allegro gwarantuje bezpieczne zakupy.

oznacz moderatorów

Client:82892486
#1 Nowicjusz#

Tak wiem, już po sprawie, zostało tylko poczekać na pieniądze ale no plecak nie otrzymam I to smutne 🥲

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

@Client:82892486 a jaki czas dostawy był podany w ofercie? 

Spokojnie allegro gwarantuje bezpieczne zakupy.

Ja kiedyś na rzecz kupiona na Ali czekałem 75 dni 😱 ale odziwo dostałem to co zamawiałem 😆

oznacz moderatorów

Client:82892486
#1 Nowicjusz#

10-14 dni, na Ali to ja od dawna nic nie kupuję iż to jest czas I stres. Już po sprawie, napisałem do allegro przez messenger I pomogła mi jedna Pani, złożyłem wniosek o powrót kasy I teraz zostało tylko poczekać około 2 dni 😅🥲

oznacz moderatorów

mwmonety
#21 Demiurg#

@Client:82892486 Miejmy nadzieję że nie zostałeś zbyt mocno okłamany ,tylko zbyt lekko uwierzyłeś w okazjonalny ,szybki i tani zakup . Tanio jest na pewno ,jakościowo się okaże a paczka zwykle idzie od 3 do 4 tygodni (sam tam nie kupuję ale syn często zamawia jakieś drobiazgi i tak mu dochodzą ). 

oznacz moderatorów