anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Co zrobić jeśli zgłosiłam zwrot nie przez Allegro i sprzedający pisze, że będzie problem?

kwiatek958
#1 Nowicjusz#

Witam. Mam problem 

Napisałam do sprzedawcy, że chcę dokonać zwrotu towaru. Nie dostałam odpowiedzi, więc po prostu odesłałam towar terminowo przed upływem 14 od jego otrzymania.

Po czym sprzedawca mi napisał, żebym dokonała zwrotu przez Allegro, a już w międzyczasie upłynęło 14 dni. I mam informację z Allegro "Upłynął czas na zwrotu . Sprzedawca mówi że będzie problem z oddaniem pieniędzy za towar co mogę zrobić?

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

Client:44052296
#21 Demiurg#

@kwiatek958 wyślij sprzedawcy ustąpienie na piśmie i po problemie. Odstąpienie nie musi być poprzez system allegro. Pieniądze powinien Ci zwrócić najpóźniej do 14 dni. Jak nie zna zasad to niech się nie bierze za handel tylko się dokształci np w Akadami Allegro

oznacz moderatorów

kaliszaneczka-x
#15 Entuzjasta#

Załóż mu dyskusję. Wrzuć zdjęcie dowodu nadania z odpowiednią datą oraz z wiadomości do sprzedawcy o zwrocie. Powinno być dobrze. Zwykle dyskusja pomaga, a jak nie to zawsze jest POK. Nie masz obowiązku robić tego przez allegro, ważne, ze dotrzymałaś terminów.

oznacz moderatorów