anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Co zrobić z przedmiotem, który mi został po Allegro POK

MAMY ROZWIĄZANIE!
Anskal
#7 Wielbiciel#

Kupiłam przedmiot który po otwarciu okazał się uszkodzony i niekompletny. Kontaktowałam się ze sprzedającym ale niestety nie dało rady się dogadać więc poprosiłam o pomoc Allegro. Sprzedający mimo upominania Allegro nie odpisywał generalnie olewał sprawę. Allegro zablokowało mu konto i skorzystałam z POK. Allegro ma mi oddać tylko za kupiony przedmiot oraz wysyłkę a przedmiot a przedmiot nadal posiadam. Co mam zrobić-odesłać? Zatrzymać? 

  • Dodam że nie jestem jedynym nie zadowolonym klientem który ma problem z tym sprzedającym
oznacz moderatorów
22 ODPOWIEDZI 22
Anskal
#7 Wielbiciel#

Po za tym nie tylko ja mam negatywne odczucia co do towaru od tego sprzedającego i myślę że Nie jest on pokrzywdzony. Nie mam zamiaru płacić ze swojej kieszeni za to żeby mu to odesłać. Już miał raz wysłać kuriera po uszkodzony towar i od 10 stycznia ani kuriera ani odzewu ze strony sprzedającego. Nie chce być jak to niektórzy tutaj nazywają cwaniakiem i nie chce trzymać tego niech sobie to zabierze. Chcialam zwrot pieniędzy bo miał to być prezent 

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@Anskal Możesz mu napisać, że czekasz na odbiór towaru lub przelanie pieniędzy za odesłanie do dnia xxxxxx. Podaj odpowiednio długi termin, na przykład 3 miesiące i dodaj, że po tym czasie przedmiot zostanie zutylizowany.

oznacz moderatorów
Knowhere
#21 Demiurg#

@Anskal Przeczytaj raz jeszcze co napisałem na temat cwaniaków, bo nie zrozumiałaś i nadinterpretujesz😏

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów