anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy da sie otworzyc spór kiedy zamówione zostaly towary poprzez wysyłane wiadomości?

grocik9
#2 Obserwator#

Witam! Czy da sie otworzyc spor i wdrozyc pomoc allegro kiedy zamowione zostaly towary poprzez wysylane wiadomosci do sprzedawcy? Zamowilem lampy, jednak sprzedawca poprosil o wyslanie linkow do zrobienia wyceny, zakup przez wiadomosci w allegro, jednak nie przez sam Kup teraz. Mam problem z lampa, ze sprzedawca nie da sie ugadac.I co w tym wypadku moge zrobic? Klikam w pomoc allegro, jednak nie moge nic zrobic bo nie mam tego w liscie kupionych i niewiem jak otworzyc spor.

 

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

xyz96
#21 Demiurg#

Nie kupuj poza Allegro, a jeśli kupujesz poza, nie oczekuj pomocy od Allegro. Jeśli teraz masz problem, musisz sam dochodzić swoich praw.

oznacz moderatorów

grocik9
#2 Obserwator#

Weszlem w link co chcialem kupic, zadalem pytanie sprzedajacemu i kupienie mialo miejsce poprzez wiadomosci z allegrowiczem. 

Mam wszystkie wiadomosci w centrum allegro. Rozumiem, ze nic nie ugram ? 

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

Musiałbyś kupić przez Kup teraz albo wygrać licytację, inaczej Allegro Ci nie pomoże.

oznacz moderatorów

grocik9
#2 Obserwator#

Ehh ok dzięki za info. No nic ze sprzedajacym nie da sie ugadac. Moze ewidentnie wiedzial co robi. Ma sie nauczke na przyszlosc.

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

grocik9 jeśli masz wiadomości oraz dowód wpłaty możesz się udać do Rzecznika Spraw Konsumenta i tam poprowadzą Twoją sprawę .

oznacz moderatorów

Gardenfaber
#7 Wielbiciel#

Rzecznik czego? 😉

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

Gardenfaber Praw !!pobrany plik (5).jpg

oznacz moderatorów