anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy jak etui do telefonu jest na zdjęciu a w opisie go nie ma to czy oferta jest błędna?

MAMY ROZWIĄZANIE!
Client41379877
#8 Zapaleniec#

Czy jak etui do telefonu jest na zdjęciu a w opisie go nie ma czy to jest oszustwo

oznacz moderatorów
25 ODPOWIEDZI 25
Ziolko39
#21 Demiurg#

@Client41379877 Nie przejmuj się wpisami niektórych "znawców" > "psy szczekają, karawana idzie dalej"

Niestety, ale takich "pseudokupujących", którym się coś wydaje jest coraz więcej > zrobiłem kiedyś zdjęcie obiektywu podkładają długopis, żeby się nie toczył po biurku > dostałem pytanie od "inteligenta" > czy jak kupi obiektyw to dostanie też długopis?

 

oznacz moderatorów
Client41379877
#8 Zapaleniec#

Screenshot 2023-07-02 at 09-35-14 Smartfon Samsung Galaxy M 13 niebieski.Gwarancja! Kalisz Kup teraz na Allegro Lokalnie.png

oznacz moderatorów
Client41379877
#8 Zapaleniec#

Czy allegro lokalnie może zawieśić mi konto skoro na zdjęciu jest etui a w opisie nie ma?

oznacz moderatorów
az1rael
#21 Demiurg#

konto założyć nowe to 5 minut roboty allegro samo nie nadąża zawieszać kupującym kont za np wygrywanie licytacji i nie płacenie. Zawiesić mogą ale bym się nie przejmował nie w dobie za parę minut mam nowe. Odrzuć reklamację z dopiskiem w treści oferty opisano jej elementy składowe jeśli czegoś nie ujęto znaczy to nie było tego w ofercie, przed zakupem istniała możliwość wysłania zapytania i dopytania się co dokładnie wchodzi w skład oferty

oznacz moderatorów
Client41379877
#8 Zapaleniec#

Tylko allegro chce żebym obniżyła cenę,chociaż pani zapłaciła  a kupująća chce 30 zł

oznacz moderatorów
az1rael
#21 Demiurg#

tzn że to chwyt pt daj cokolwiek a jak się kupujący wypnie to umyją ręce 
najtańsze z klapką 14,90 zł https://allegro.pl/oferta/etui-do-samsung-galaxy-m13-smart-magnet-szklo-12398038720
na allegro zaproponowałbym 10zł i tyle nie to nie 

oznacz moderatorów