anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy jak zakupiłem konto do gry i sprzedający odzyskał konto to należy mi się zwrot?

Client:106983774
#1 Nowicjusz#

Witam zakupiłem konto do gry league of legends przez allegro lokalnie, pograłem na nim 2 tygodnie do wczoraj, i nagle nie mogłem się zalogować, sprzedający odzyskał konto poprzez support gry, i zmienil e mail, nie mam kompletnie dostępu do zakupionego konta, teraz mówi sprzedający że to nie on że on te konto kupił rok temu, o czym mnie nie poinformował, teraz widzę w historii gier że ktoś ciągle gra na koncie, czy zwrot mi się należy ? I jak mogę to udowodnić supportowi allegro?

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

LEW433
#21 Demiurg#

@Client:106983774 To on odpowiada za towar, nieważne gdzie i kiedy kupił, wszystko zależy co było napisane w ofercie, teraz żeby odzyskać musisz założyć dyskusję ze sprzedającym, masz tam pomoc Allegro i sprzedający ma 24godz. na odpowiedź: https://allegro.pl/moje-allegro/zakupy/dyskusje/nowa?source=LOKALNIE

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

Jak placiles przez allegro to masz identyfikator transakcji klikasz zglos problem z zakupem zaloz dyskuje opisz problem jako zlozenie reklamacji i po 14 dniach wniosek o ap

oznacz moderatorów

br.
#21 Demiurg#

@az1rael  @Client:106983774  Oczywiście podyskutować ze sprzedającym sobie może, ale już były tutaj wypowiedzi moderacji że w przypadku kont do gier All Protect odszkodowań nie wypłaca.

Pozostają tylko negocjacje  ze sprzedającym.

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

Zobacz sobie w regulaminie leauge of legends jest dopuszczone do sprzedazy na allegro z nazwy tak jak wot, co innego konto steam epic etc moze tez pisac do supportu od konta pokazac dowod zakupu pewnie poleci permaban na konto i sie skonczy chryja

oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

@Client:106983774 A skąd wiesz, że to sprzedający odzyskał konto > może ktoś je przejął > sam napisałeś > że ktoś ciągle gra na koncie > nie wiesz kto

oznacz moderatorów