anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy jak zapłacilam przez allegro i anulowalam płatnoścć to czy odzyskam te pieniadze?

Client:39820431
#2 Obserwator#

Zaplacilam przez PayU i niechcacy anulowalam zamowienie, czy odzyskam te pieniadze ktore poszły z mojego konta?

oznacz moderatorów
10 ODPOWIEDZI 10

kostas11
#21 Demiurg#

Nie można anulować zamówienia, pewnie je skasowałeś ale płatność została zrealizowana i sprzedawca otrzymał wpłatę i wyśle towar, chyba że mowa o czym innym 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów

Client:39820431
#2 Obserwator#

anulowalam niechcacy platnosc 

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

Nieee, oczywiście, że nie.. buuuuuu 😮 żart, wskoczą na konto po max 24h 🙂

Jeżeli opłaciłaś, to pewnie musisz teraz poprosić sprzedającego o zwrot, wcześniej klikając o odstąpienie od transakcji 🙂 no chyba, że nie chcesz 😮 no to normalnie wszystko jak przy zakupie 🙂

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@konto zamknięte jeśli anulował płatność, a jeśli anulował zamówienie ( skasował ) to nie 😄

________
Κώστας
oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

poprawił już 😄

oznacz moderatorów

Client:39820431
#2 Obserwator#

sprzedajacy wlasnie nie otrzymal tych pieniedzy a platnosc byla robione 24 godziny temu

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

czyli miałem rację, wrócą do ciebie w każdej chwili, ale pewnie zawisły gdzieś pomiędzy 🙂 pewnie masz je na AF (Allegro Finanse), tam poszukaj 🙂

oznacz moderatorów

Client:39820431
#2 Obserwator#

czyli jesli anulowalam platnosc , to pieniadze bez problemu wroca do mnie i zamowienie bede mogla od nowa zaplacic?

 

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

Już teraz możesz zapłacić klikając Ponow płatność. Pieniądze zostaną pobrane ponownie, a te pobrane wcześniej wrócą. 

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

Anulowana - Twoja wpłata może mieć status Anulowana w następujących przypadkach:

  • wpłata została przez Ciebie osobiście anulowana - wówczas zlecimy zwrot pieniędzy na rachunek bankowy, z którego została zrealizowana.
________
Κώστας
oznacz moderatorów