anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy jeśli kupię jakąś rzecz, a później to zwrócę to dostanę też zwrot kosztu za przesyłkę?

MAMY ROZWIĄZANIE!
Gienek_2015
#1 Nowicjusz#

Dzień dobry, czy jeśli kupię jakąś rzecz, a później to zwrócę to dostanę też zwrot kosztu za przesyłkę?

oznacz moderatorów
10 ODPOWIEDZI 10
LEW433
#21 Demiurg#

Zwrot to koszt kupującego, masz w niektórych przypadkach darmowy jak Smart albo paczkomat albo jak takowy udostępnia sprzedajacy. Natomiast jak zwrócisz towar to sprzedajacy zwraca Ci koszt towaru + najtańsza przesyłka w danej ofercie.

oznacz moderatorów
Gienek_2015
#1 Nowicjusz#

czyli jeśli wybiorę dostawę do paczkomatu to dostanę zwrot kosztu wysyłki?

oznacz moderatorów
Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@Gienek_2015 

Jak już teraz wiesz, że zwrócisz to może lepiej nie kupować? Po co świadomie narażać sprzedającego na dodatkowe koszty?

_____________
Kama
oznacz moderatorów
Gienek_2015
#1 Nowicjusz#

Nie wiem czy zwrocę , ale jest take możliwość, pytałam sprzedawcy o dodatkowe zdjecia ale ich nie otrzymałam

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Ale zwrotowi podlegają tylko towaru z zakupu konsumenckiego, od prywatnego tylko za zgodą sprzedającego.

oznacz moderatorów
AR_Auto_Czesci
#13 Ambasador#

@LEW433 ja mam trochę inaczej w przypadku używanych części samochodowych gdyż Kupujacy na Allegro nagminnie wykorzystują zwroty gdzie poprostu z mojego asortymentu robią sobie wypożyczalnie części gdzie na oślep są montowane w celu uruchomienia pojazdu, jak to nie to to zwrocik i najczęściej na Allegro zaznaczona jest opcja bez podania przyczyny lub nie pasuje mi.

 

Wtedy dzwonie do takiego Kupujacego z zapytaniem co jest przyczyną zwrotu i jak mi mówi że to nie to było spowodowane usterką w jego  samochodzie to grzecznie go informuje że w przypadku zakupu z kosztami wysyłki nie zwracam kosztów przesyłki gdyż mi tego też nikt nie zwraca.

 

Zwracam tylko w przypadku że przez moje przeoczenie np produkt posiada jakaś wadę itp co w przypadku używanych części może się zdarzyć 

 

oznacz moderatorów
Agent051
#16 Inspirator#

@Gienek_2015 jest weekend, nie oczekuj że sprzedawca siedzi i czeka na wiadomość od ciebie. W poniedziałek pewnie dostaniesz zdjęcia.

oznacz moderatorów
Gienek_2015
#1 Nowicjusz#

Nie oczekiwałam odpowiedzi od sprzedawcy w weekend, tylko wcześniej. Ale nie dostałam, a zakup jest już pilny. Co do zwrotu już dostałam tu informację.

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

A kiedy zadałeś pytanie, niektórym a z pewnością prywatnym sprzedającym się nie pali z odpowiedzią.

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Tak dostaniesz.

oznacz moderatorów