anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy jest możliwe reklamowanie zakupionego produktu (rośliny) ponad rok od zakupu?

C_Mar2000
#1 Nowicjusz#

W lipcu ubiegłego roku kupiłam od firmy "miododajne" magnolię rzadkiej odmiany (kwiaty w kolorze żółci i czerwieni) w cenie 45 zł. Magnolie kwitną na wiosnę, więc w roku zakupu nie mogłam stwierdzić, czy otrzymałam właściwą odmianę. Drzewko nie zakwitło również wiosną tego roku, co tłumaczyłam faktem, że jest jeszcze młode. Jednak zakwitło teraz, we wrześniu, i kwiat jest różowy, prawdopodobnie pospolitej odmiany za 26,90. Oczywiście data zakupu nie pozwala mi już na zwrot towaru, wystawienie opinii o towarze i sprzedającym ani na rozpoczęcie dyskusji ze sprzedającym. Napisałam wiadomość, ale sprzedający milczy, zapewne zadowolony z faktu, że nie mogę już nic z tym zrobić. Czy jest możliwość wyciągnięcia jakichś konsekwencji - w końcu zostałam oszukana również finansowo. Firma jest bardzo nierzetelna, gdyż to kolejny wadliwy towar w tej przesyłce. W zeszłym roku udało mi się jeszcze interweniować w kwestii sprzedaży drugiej z trzech zamówionych przeze mnie roślin, a mianowicie budlei. Tacy sprzedawcy psują opinię Allegro i powinni być piętnowani, żeby nie krzywdzić innych kupujących.

oznacz moderatorów
1 ODPOWIEDŹ 1

LEW433
#21 Demiurg#

A dlaczego nie możesz złożyć reklamacji? możesz napisz tu a pomogą: https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=65a29468-5e40-4672-a8d6-e0a1f77e6d3a&subjectId=5d429015-5...

oznacz moderatorów