anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy jest możliwość aby allegro zrobiło zakładkę wystawione fv dla ciebie?

R-chek_F1-Gt
#7 Wielbiciel#

Dość dużo kupuję na allegro, sporo też na firmę i niestety mam problem z fakturami - portal wysyła fv mailowo - w skrzynce lecą do spamu - sprzedawcy wysyłają po swojemu - jedni mailem - inni (chyba) wstawiają do portalu - problem polega na tym, że od kiedy są konwersacje ze sprzedającymi/kupującymi przez allegro, a wyszukiwanie w tych wątkach działa, delikatnie mówiąc, bardzo słabo, mam problem z pobieraniem faktur - niektóre pobieram po 3 razy, a innych wcale - czy jest opcja mieć zakładkę W PORTALU - fv wystawione dla Ciebie... ?

Do szału mnie to doprowadza jak próbuję znaleźć fv i nie ma jej w konwersacji, ani mailu, a widziałem w apce powiadomienie o niej...

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

kostas11
#21 Demiurg#

@R-chek_F1-Gt po pierwsze w przyszłym roku wszystkie faktury będą w e-ksef 🙂 po drugie w ustawieniach możesz dać oddzielnego maila na którego będą przychodziły faktury dodane do zamówienia przez allegro 🙂

https://allegro.pl/moje-allegro/moje-konto/dane-konta

Zrzut ekranu 2023-09-20 085856.png

________
Κώστας
oznacz moderatorów

R-chek_F1-Gt
#7 Wielbiciel#

@kostas11 To już coś mi daje - podpowiesz gdzie to się ustawia ? Widzę tylko maila do ogólnej komunikacji z portalem

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@R-chek_F1-Gt a masz konto firmowe czy prywatne ?

________
Κώστας
oznacz moderatorów

R-chek_F1-Gt
#7 Wielbiciel#

prywatne i tak wolałbym zostawić

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@R-chek_F1-Gt no to nie dodasz maila do faktur 😞 

________
Κώστας
oznacz moderatorów

R-chek_F1-Gt
#7 Wielbiciel#

ehh to tak myslalem wlasnie. Zaczęły się problemy od kiedy jest ten panel dyskusji/czat. Wcześniej nie gubiłem nic. Dzięki za info, najwyżej założę drugie konto. Pozdrawiam

oznacz moderatorów