anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy jest możliwość usuwania w zakładce "Moje licytacje" wszystkie zakończone naraz?

Hub-Kar
#8 Zapaleniec#

Mam obecnie 53 strony, czyli ponad 1300 zakończonych tj. niewygranych licytacji i usuwanie ich pojedynczo jest jak dla mnie poronionym pomysłem. Czy jest jakaś opcja, aby usunąć wszystkie lub jeszcze lepiej strona po stronie? 

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

xyz96
#21 Demiurg#

Nie ma takiej możliwości. Musisz zaznaczyć każdą w celu usunięcia.

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

Hub-Kar niewiem jak jest w licytacjach , ale może masz kratkę ,, oznacz wszystkie,, i nastepnie ,, ukryj ,,

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@Hub-Kar, jest tak, jak mówi @xyz96 - obok każdej oferty dostępny jest przycisk usuń. Niestety, każdą ofertę trzeba usunąć osobno. 

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

Hub-Kar
#8 Zapaleniec#

Skoro niestety, to znaczy, że jest coś źle. Owszem lubię mieć porządek, ale usuwać każdą zakończoną i nie wygraną aukcję indywidualnie klikając "usuń", to po prostu żenujące.

Takie rzeczy mogły się zdarzyć na początku istnienia i funkcjonowania portalu nk, ale nie ALLEGRO po tylu latach funkcjonowania strony... 

oznacz moderatorów

LINKA100
#8 Zapaleniec#

też jestem za możliwością jakiegoś zbiorowego usuwania, to chyba nie powinno być trudne

żeby chociaż móc zaznaczyć ze 30-50 na raz i zrobić usuń zaznaczone, zwłaszcza już po zakończeniu aukcji, bardzo by to ułatwiło życie, ja też wrzucam sporo do obserwowanych szukając czegoś, żeby móc porównać, zastanowić się która opcja jest lepsza i wkurza mnie ile czasu trzeba potem spędzić na usuwaniu

oznacz moderatorów

Hub-Kar
#8 Zapaleniec#

Dokładnie tak! Nie wymagam, żeby była opcja usuwania od razu wszystkich, ale takie takie 50 stron naraz, to byłoby już znaczne ułatwienie.

Widocznie ułatwienie dla Nas jest dla kogoś utrudnieniem...

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Hub-Kar dziękuję za Twoją sugestię, zgłosiłam ją do działu zajmującego się tą zakładką, jeśli dowiem się czegoś więcej w tym temacie, wrócę tutaj z informacjami 🙂 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

Hub-Kar
#8 Zapaleniec#

Mam nadzieję, że moja propozycja ułatwi poruszoną kwestię nie tylko w moim przypadku. Z góry dziękuję za informację i pozdrawiam.

oznacz moderatorów