anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy jest od jakichs paru tyg.awaria www allegro? Nie otwiera sie strona w przegladarkach.

ikaeldomini
#8 Zapaleniec#

Zmienialam przegladarki,wlaczalam i wylaczlam adblocki i vpn czyscilam historie. wciaz nic. cz y mam znow grzmotnac 😞 laptop czy to po stronie allegro klopot?

oznacz moderatorów
13 ODPOWIEDZI 13

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@ikaeldomini to nie problem u nas, nie mamy podobnych zgłoszeń na ten temat, a gdyby Allegro nie działało wszystkim to na pewno byśmy je mieli, więc musi to być coś po Twojej stronie 😞 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

ikaeldomini
#8 Zapaleniec#

A jednak cos z Alegro. Jesli na kompie juz otworzy sie strona glowna,to juz wiecej nic nie mozna. Muli sie i zamyka strona. Sprawdzilam adres allegro.pl na stronie pt."Down for Everyone or Just Me" i jeszcse innej,podobnej. To takie skanery sprawdzajace mozliwosc polaczenia sie z witrynami,o ktore pytaja klienci. I tu byla i wczoraj i dzis odpowiedz na pytanie

"Is Allegro.pl down?"

(dotyczy strony www) brzmi: "It's not you! allegro.pl is down."

 

Na tej drugiej stronie zosal podany tez kod bledu 403 i dodano Odmowa dostepu.

 
 

 



 

 

 
 
 
 
 
oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@ikaeldomini sprawdziłam to ponownie, również na stronie Down detector i nie jest to globalna awaria. Taki problem zgłaszasz tylko Ty. Sprawdziłam to również na stronie którą przywołujesz, jednak nie korzystałabym z niej, ponieważ informacje na niej zawarte nie są prawdziwe. 

la_nika_0-1690906254775.png

Napisz proszę z jakiego systemu i przeglądarki korzystasz. Czy możesz zrobić nagranie ekranu na którym widoczne będą opisywane problemy? Jeśli tak, prześlij go proszę wraz z informacją o systemie na adres spolecznosc@allegro.pl, skonsultuję tę sprawę z Działem technicznym, być może będą mogli coś doradzić. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Z pewnością masz gdzieś dodane do wyjątków.

oznacz moderatorów

ikaeldomini
#8 Zapaleniec#

Acha. Zatem jeszcze pokombinuje. Do niedawna bylo ok. A teraz tylko apka mi dziala.

oznacz moderatorów

ikaeldomini
#8 Zapaleniec#

Szukalam i wlaczalam i wylaczalam wszelkie wyjatki. Nic z tego 

oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

@ikaeldomini Sprawdź czy to nie zapora systemowa albo internet security

oznacz moderatorów

ikaeldomini
#8 Zapaleniec#

Siedzialam do ok 0.30 dzis i cos tam wymosilam w psegladarce. Zaczelo allegro dzialac ale jakby we mgle i ogolnie laptop jakis taki zamulony sie zrobil. Ale dziala. 

oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

@ikaeldomini Sprawdź rozszerzenia w przeglądarce > czy coś się nie doczepiło samo > przeskanuj komputer dobrym antywirusem > zrób reset routera.

oznacz moderatorów

ikaeldomini
#8 Zapaleniec#

Przeskanowalam,z rozszerzen mam tylko jedno,router nie powinien byc winny,bo wszstkie inne strony chodza.

oznacz moderatorów

ikaeldomini
#8 Zapaleniec#

Od paru dni nic innego nie robie tylko gmeram w kompie. Nie starym,z win10,inne strony chodza bez klopotow. Ale poza chwilowym otwarciem sie strony glownej allegro,nie moge wiecej nic. Albo po kwadransie otworzy sie np.zakladka zakupow i znow sie wylacza. 

oznacz moderatorów

ikaeldomini
#8 Zapaleniec#

Nie,nie zapora.

oznacz moderatorów

AR_Auto_Czesci
#13 Ambasador#

@ikaeldomini może być to wina operatora internetu, czasami też miałem takie akcje, wystarczyło że odłączyłem kompa od WiFi i że smartfonu zrobiłem HotSpot, korzystając z łączą GSM Allegro działało 

oznacz moderatorów