anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy ktoś ma doświadczenie z tą firmą?

andreaswojcik
#7 Wielbiciel#

Witam,

czy zna ktoś tą stronę 

https://allegro.pl/oferta/smartfon-reno4-8-256gb-dual-sim-6-3-pelen-ekran-5g-10161449481?bi_s=ads&bi...

Są tam prezentowane do sprzedaży smartfony o niesamowitych parametrach (np. 8GB/256GBRAM) za śmiesznie niskie ceny (400-600 zł). Według opisu właścicielem jest

BLUE MEDICA SP. Z O.O.
ALEJA KONSTYTUCJI 3 MAJA 26
96-200 Rawa Mazowiecka
NIP: 7010920800
Adres i NIP są prawdziwe, ale Firma ta nie zajmuje się sprzedażą smartfonów, tylko części do aut.
Także podany hurtownik HEFEI BANGYUAN TRADING CO.,LTD. nie ma w ofertach sprzedaży smartfonów.
Cała sprawa trochę mi "śmierdzi" - co Wy na to ?
Andi
oznacz moderatorów
23 ODPOWIEDZI 23

ZibiK30
#18 Luminarz#

@Gordon_B_2009 Pełno jest takich ofert, na chwilę, do póki się nie robi gorąco 😄 Ale po ocenach i opiniach nie jest to tak jak sie opisuje i pokazuje 😉 26 euro, bez serwisu gwarancji itp. bo chyba nie sadzisz ze ktoś będzie czekał na naprawy 2 miesiące aż w Chinach go naprawią. Te urządzenia nie mają zaplecza serwisowego, podejrzewam ze nawet nie posiadają CE.Szkoda, ze nie ma zdjęć z pudełek a zarazem dziwne 😉

Opinia na Allegro może być śmieszna ciekawa lub druzgocąca


Link do pomocy Allegro Kliknij i napisz

oznacz moderatorów

akcesoria-net-pl
#15 Entuzjasta#

To nie jest OPPO Reno 4, który jest dobrym telefonem, ale Reno 4, czyli noname.

A co ma w środku? Któż to wie.

oznacz moderatorów

carolingaw
#9 Pomysłodawca#

Na kanale Poszukiwacze Okazji był opisywany przypadek gdy oszuści wykorzystują dane prawdziwych firm nie zajmujących się w ogóle sprzedażą smartfonów tylko po to by zmylić klientów.

oznacz moderatorów

ZibiK30
#18 Luminarz#

Szukałem, ale nie znalazłem tu akurat, bo tam gdzie są te smartfony (inny azjatycki sklep), jest także bardzo podobny smartfon do samsunga tylko się nazywa Sansung SXX inny Galaxy XX i inne. Tu pewnie by to łatwo nie przeszło hehe.

Opinia na Allegro może być śmieszna ciekawa lub druzgocąca


Link do pomocy Allegro Kliknij i napisz

oznacz moderatorów