anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy ktoś tak na poważnie używa Allegro Lokalnie?

mich41x
#9 Pomysłodawca#

Widzę, że wyniki z Lokalnie zostały usunięte z Allegro. Ciekawi mnie, czy w tej sytuacji serwis ma jeszcze użytkowników i jakąś przyszłość?

Ja osobiście nigdy tam nie wszedłem inaczej niż w pojedyncze oferty, klikając linki z kategorii lub wyszukiwarki Allegro. Kilka rzeczy kiedyś kupiłem i kilka wystawiłem. Po wczorajszej zmianie spodziewam się znacznego spadku oglądających i w sumie nie wiem, czy samemu będzie mi się chciało tam zaglądać. Teraz Lokalnie to jakiś odrębny byt, gdzie musiałbym odrębnie wejść i jeszcze raz poszukać tego samego, jak na jakimś 01x.

W sumie nigdy nie lubiłem tego serwisu (brak komentarzy do cholery!!!) więc jak Allegro chce go ubić to im szybciej tym lepiej i niech sprzedający przeniosą swój towar gdzie indziej.

Ale może się mylę i ktoś tego używa, to znaczy wpisuje pracowicie allegrolokalnie.pl w przeglądarkę i ogląda tamtejsze oferty, nie przejmując się allegro.pl?

Będzie się tam jeszcze cokolwiek działo i warto tam wchodzić?

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

LEW433
#21 Demiurg#

Teraz to już nie jest portal do kupowania teraz to galeria, a Allegro Lokalne zawsze było traktowane jak "dodatek" a teraz podupada całkowicie, uważam że nie będą się nim zbytnio przejmowali.

oznacz moderatorów

mich41x
#9 Pomysłodawca#

Ale ja głupi jestem. Właśnie włączyłem sobie nowy widok pogrupowany na próbę i wyskoczyły mi dwie oferty z Allegro Lokalnie. Haczyk: za obie oferty sprzedający zapłacili, żebym je zobaczył.

Pewnie znowu nie doczytałem gdzieś drobnego druku w regulaminie i stąd moje wątpliwości.

oznacz moderatorów

AnnaG-Antyki
#18 Luminarz#

Czasami coś tam schodzi. O dziwo połowa schodzi z konta firmowego gdzie mam mogę 1/10 ilości ofert. Nawet nie przeszkadza im cena paczkomatu 16.99zł, bo oczywiście allegro tam tego za 10.95 nie dało... Dziś coś wystawiłam na głównym i lokalnym i 2 rzeczy w kilka godzin zeszły z lokalnego. Ale zwykle jednak wszędzie wiszą.  Jest różnica ale mniejsza niż się spodziewałam.

oznacz moderatorów

Lord_Greg
#10 Popularyzator#

Niby wystawiłem tam rzeczy na próbę, ale chyba ze dwie się sprzedały. Większy ruch jest na konkurencyjnym portalu.

Lokalne jest takie jakieś niedorobione, a dodatkowo dziwny system licytacji, odmienny od tego, który jest na normalnym Allegro, nie zachęca.

_____________
TAKA JEST DECYZJA BIZNESOWA ( ͡° ͜ʖ ͡°)
oznacz moderatorów