anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

czy mam szanse otrzymać rekompensate po roku od zakupu?

Mariusz-ek1
#1 Nowicjusz#

Kupiłem produkt-namiot imprezowy-rok temu,ale go nie urzywałem,okazuje się,że dach namiotu jest za mały na rame,tak jakby z innego modelu.Czy mam szanse uzyskać dobry dach-sprzedający twierdzi,że po roku już nie.?

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

kaliszaneczka-x
#15 Entuzjasta#

Specjalistką nie jestem. Ale jeśli namiot był nowy to reklamacja z tytułu rękojmi przysługuje Ci przez 2 lata. Jeśli był używany to przez rok chyba, że ja wyłączył.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@Mariusz-ek1 POK-nie. Masz inne możliwości, pomoc Allegro, reklamacja.

LEW433_0-1659530544199.png

 

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Mariusz-ek1 w ofercie jest informacja o rękojmi, która (zgodnie z prawem przysługuje kupującemu 2 lata), więc jak najbardziej możesz reklamować ten zakup i sprzedający musi tą reklamację rozpatrzyć. To, że minął rok nie może być powodem jej odrzucenia. 
Poprosiłam odpowiedni dział o przyjrzenie się sprawie, poproszę Cię jeszcze o cierpliwość, gdy otrzymam odpowiedź, wrócę tutaj z informacjami na temat dalszych kroków. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Mariusz-ek1 wracam z informacjami. Wysłaliśmy wiadomość do sprzedającego w tej sprawie. 
Jeśli do końca piątku nie odpowie, ani nie skontaktuje się z Tobą, napisz proszę do nas za pomocą tego formularza, a w wiadomości załącz proszę zrzuty ekranu z korespondencji ze sprzedającym. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów