anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy mogę zareklamować towar niekupiony na Allegro?

Client:46535455
#1 Nowicjusz#

dobry dzień! Zamówiłem u sprzedawcy pas do samochodu, reklama wskazywała, że ​​jest idealny i nie naprawiony, rozmawiałem ze sprzedawcą w WhatsApp, on też to potwierdził! Jednocześnie chciałem zamówić przez Allegro, ale usunął swoją ofertę i wysłał ją tak bez faktury! pas okazał się przekrzywiony i sprzedawca nie chce odebrać pas! proszę pomoc mi

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

xyz96
#21 Demiurg#

@Client:46535455 Zakupu dokonałeś na Allegro? Kliknąłeś Kup teraz? Jeśli nie, Allegro Ci nie pomoże. Nie możesz skorzystać z Dyskusji, w której pomaga pracownik Allegro, nie możesz też złożyć wniosku o rekompensatę z Programu Ochrony Kupujących. Gdybyś kupił na Allegro, otrzymałbyś rekompensatę.

W tej sytuacji możesz zgłosić sprzedawcy pisemną reklamację, a potem zgłosić się do najbliższego rzecznika konsumentów - pomagają bezpłatnie. Możesz mu też napisać, że zgłosisz sprawę na policję, o ile otrzymałeś towar znacząco niezgodny z uzgodnieniami.

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Client:46535455 Bardzo mi przykro, ale z uwagi na to, że nie kupiłeś tego produktu za pośrednictwem Allegro, w takiej sytuacji nie będziemy w stanie pomóc. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów