anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy powinnien zwrocic mi pieniadze za zwrot towaru

mooonlight98
#7 Wielbiciel#

Kupiłam rok temu odkurzacz po roku używania się zepsuł,  więc napisalam do sprzedawcy czy mogę zwrócić towar bo nie działa kazał mi odesłać towar teraz jak pisze to jest cicho sza jakby nie chcial mi zwrócić pieniędzy ani nic naprawiać. Gwarancja odkurzacza obejmuje 2 lata.  Co mam robić? 

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

xyz96
#21 Demiurg#

@mooonlight98 Sprzedawca w takiej sytuacji ma obowiązek towar naprawić, wymienić, albo oddać pieniądze, także koszt odesłania do reklamacji. Jeżeli nie odzywa się od 14 dni, Twoja reklamacja została z mocy prawa uznana. Przy reklamacji powołuj się na rękojmię, nie na gwarancję. Rękojmia to dla Ciebie bardziej korzystna opcja. Napisz do Allegro tu; https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=65a29468-5e40-4672-a8d6-e0a1f77e6d3a&subjectId=5d429015-5... i poproś o pomoc. Sprzedający otrzyma odpowiedni komunikat ponaglający, więc powinien zająć się Twoją reklamacją. Gdyby tego nie zrobił, pisz do Allegro ponownie w tej samej korespondencji.

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@mooonlight98, przykro mi, że spotkałaś się z taką sytuacją. Jeśli potwierdzisz, że chodzi o zakup z 19.09.2020 r, możemy skontaktować się ze Sprzedającym w Twoim imieniu. 

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów