anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy uczycie słowa cwaniak jest traktowane jako obraźliwe w komentarzu

MAMY ROZWIĄZANIE!
kafia333
#8 Zapaleniec#

Klient zakupił u mnie uzywana sprawną bez uszkodzeń myszkę komputerową .W opisie poinformowałam o stanie oraz że posiada rysy na ślizgach. 

Klient w ostatnim momencie przed 14 dniem zgłosił zwrot "niezgodny z opisem" 

Zwrócił mi myszkę w stanie niedziałającej uszkodzonej ,ubitej i pękniętej w jednym rogu co najgorsze zerwał oryginalne ślizgacze. zwrócił towar niekompletny brak kabla USB oraz części opakowania .Bardzo niechlujnie przyciol i przykleił coś z szablonu taśmy 3m , po czym oskarżył mnie że to ja zrobiłam żebym nie musiała mu oddawać pieniędzy za myszkę a on zgłosi do POK i tak odzyska sobie hajs.

Zgłosił sprawę do POK.

Na koniec dostałam komentarz  z wyzwiskiem od cwaniaków 

Z tego co wiem allegro nie ma tego słowa w słowniku jako obraźliwe ..

Moje pytanie jak prawnie odpisać na taki komentarz żeby mi go usunęli 

Tu się kłania kodeks k. Art 216 bodajże 

 

oznacz moderatorów
20 ODPOWIEDZI 20
AlleStino3
#8 Zapaleniec#

Prawdopodobnie allegro odda mu hajs a od ciebie bedzie żądało spłaty, no niestety takie cwaniaki są dziś na allegro prowadziłem firmę uciekłem z allegro bo też miałem takie jazdy że klient niszczył rzeczy i zgłasza odstąpienie od umowy kupna i chciał zwrot kasy jak mu odmówiłem allegro mu zwróciło ja dostałem negatywa i musiałem hajs zwrócić do allegro, czuje upadek allegro bo sprzedający za niedługo uciekną ze względu na cwaniaków  i jeszcze raz do wszystkich napiszę tak  

Jak kupujące etui na tel i przez normalne użytkowanie zostanie powycierane po bokach czy pęknie w okresie 2 lat zgłaszajcie renkojma  jak sprzedawaca nie odda wam kasy to allegro wam odda i to jest sposób jak zaoszczędzić kase i mieć produkt na koszt sprzedawcy, allegro 🙂  w sumie to ciekawy jestem jak sprawa dotyczy telefonów =] 

oznacz moderatorów