anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy w dniu dzisiejszym wystąpiła jakaś awaria wielowariantów ?

sklepklekle
#8 Zapaleniec#

Czy tylko w moich ofertach jest jakaś awaria wielowariantów?, u mnie są one pomieszane, niektóre całkowicie rozłączone. Mam przez to wielki bałagan w ofertach. Co ciekawe w ustawieniach wielowariantów wszystko wygląda normalnie, nie dokonywałem żadnych zmian, tak więc wszystko wskazuje na to, że to jakaś awaria po stronie Allegro. Widzę, że w mojej kategorii (odzież niemowlęca) chyba część innych sprzedawców też ma ten problem.  Nie wiem jak w pozostałych działach. Nie mogę też wystawiać w prawidłowy sposób ofert bo same dodają się "gdzie popadnie" albo całkiem znikają...

oznacz moderatorów
11 ODPOWIEDZI 11

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@sklepklekle Cześć, co dokładnie masz na myśli pisząc "pomieszane"? Podaj proszę przykładowe numery ofert. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

bugi_sklep
#9 Pomysłodawca#

mam dokładnie to samo...... zrobił się wielki bałagan. Klikając w jednej ofercie na inny rozmiar tego samego produktu przenosi mnie do całkowicie innej mojej oferty, czasem innego sprzedawcy. Sprawa zgłoszona do Allegro z konkretnymi numerami aukcji.

 

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@sklepklekle @bugi_sklep @LAEMI-PL ale to było zapowiadane już dawno że będą mieszane warianty od różnych sprzedawców 😄

https://allegro.pl/dla-sprzedajacych/od-dzis-wyswietlamy-warianty-produktowe-w-wybranych-kategoriach...

________
Κώστας
oznacz moderatorów

LAEMI-PL
#11 Animator#

 

Połączenie wariantów kolor/rozmiar powinno wyglądać w ten sposób (dział odzież damska):

https://allegro.pl/oferta/legginsy-polskie-getry-bawelniane-czarne-5xl-50-12682274997

a w dzieciaku nie widać kolorów (powinno być 9 kolorów) i w dodatku jak zmieniasz rozmiar np z 122 na 128 to losowo zmienia ci kolor:
https://allegro.pl/oferta/elastyczne-legginsy-klasyczne-getry-pl-czarne-122-12907967260

 

oznacz moderatorów

LAEMI-PL
#11 Animator#

To o czym pisze kostas11 chyba  próbowali wdrożyć dzisiaj w kategorii dziecko, tylko ktoś dał "ciała" i nie wyszło.

oznacz moderatorów

sklepklekle
#8 Zapaleniec#

Tu nie chodzi nawet o mieszanie ofert różnych sprzedawców, u mnie to nie ma miejsca bo sam produkuję towary i rzadko ktoś inny je sprzedaje. Według mnie jest jakiś błąd w tym systemie, bo trafiło że akurat wystawiamy dużo nowych ofert i również te nowe oferty są przydzielane "gdzie popadnie". Niektóre oferty są nadal ładnie połączone inne (większość) całkiem rozwalone...

oznacz moderatorów

sklepklekle
#8 Zapaleniec#

Czym się różnią te oferty, że są rozłączone:1.Dwupak body A  2. Dwupak body B

Proszę to porównać do tego wielowariantu dwóch ofert i dlaczego nowo wystawione body gładkie dodane zostały do tych z kołnierzykiem. 3. Dwupaki body C i D razem

To tylko przykłady, mam setki pomieszanych ofert. Znam zasady naj jakich to powinno się odbywać, ale w praktyce nie widzę w tym reguły. Chaos i spadek sprzedaży...lepiej niech się ktoś tym zainteresuje.

oznacz moderatorów

sklepklekle
#8 Zapaleniec#

Teraz dwupaki z pkt. 3 zostały rozdzielone. Dziękuję, ale to nic nie zmienia. Większość ofert jest w chaosie.

oznacz moderatorów

LAEMI-PL
#11 Animator#

u mnie to samo, chaos i bałagan - allegro musiało wprowadzić jakieś zmiany i wszystko się rozsypało - od momentu wystąpienia błędu sprzedaż spadła do zera. (Kategoria > Dziecko)

oznacz moderatorów

LAEMI-PL
#11 Animator#

Problem nada występuje, kiedy błąd zostanie naprawiony?

oznacz moderatorów

bugi_sklep
#9 Pomysłodawca#

Znając allegro wczoraj zgłosiłem błędy to pewnie długo im to zajmie 

oznacz moderatorów