anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy w ramach rat PayU mogę zdecydować w jakim banku chcę złożyć wniosek?

Yeahm1
#8 Zapaleniec#

Witam,

Chcę kupić konsolę na raty zero. Czy przy wyborze 20 rat zero mogę wybrać inny bank niż proponowany Alior ? I wybrać sobie mBank?

Pytam bo dalej nie wchodziłem we wniosek. A rozchodzi mi się o to, że mam umowę o pracę do 31.12.2021 roku i Alior nie da mi rat, a konto osobiste mam w mBanku, więc jest duża szansa, że udzielą mi rat bo widzą regularne wpływy na konto od wielu wielu lat.

Chyba, że we wniosku należy podać do kiedy ma się umowę no to wtedy już lipa ?

Pozdrawiam

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

LEW433
#21 Demiurg#

Raty ZERO – w ratach ZERO płacisz tylko za towar. Nie ma tu innych kosztów: oprocentowania, prowizji itp. Twoje zakupy na raty obsłuży jeden z Partnerów PayU w ramach Rat PayU. Aktualną listę Partnerów PayU znajdziesz tutaj.

oznacz moderatorów

Yeahm1
#8 Zapaleniec#

Ale mi chodzi o to czy we wniosku mogę wybrać bank inny niż pokazuje mi allegro, np na 20 rat zero propozycją jest Alior... A czy mogę Aliora zmienić na mBank ?

I pytanie czy muszę we wniosku muszę podać datę końca umowy ?

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@Yeahm1 Osoba powyżej nie zrozumiała Twojego pytania i wkleiła jakiś fragment artykułu Pomocy Allegro.

Tak, w niektórych przypadkach przy ratach PayU masz możliwość zmiany banku. Już na samym początku wypełniania wniosku o raty zobaczysz tam taką możliwość. Nazywa się to "zmień pożyczkodawcę" lub jakoś podobnie. Zacznij wypełniać wniosek i patrz uważnie, wtedy zauważysz. Jeśli nie znajdziesz opcji zmiany banku, samo rozpoczęcie wypełniania wniosku do niczego Cię nie zobowiązuje. Możesz to przerwać i ewentualnie zacząć od nowa lub zrezygnować.

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@Yeahm1 Masz tam na początku wybór ilości rat, gdy zaznaczysz ilość, masz obok nazwę banku, przy której masz odnośnik ZMIEŃ. Wtedy masz do wyboru inne banki.

oznacz moderatorów