anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego środki zostały zablokowane 2x i kiedy wrócą na konto.

Treker8
#1 Nowicjusz#

Dzień dobry.

Firma Allegro zablokowała mi 2x środki za zakupy. Raz zgodnie z zakupami 1019,99. Wczoraj jeden ze sprzedających zwrócił 130 ze względu na brak towaru w jego sklepie i blokada zmieniła się na 899,99. Dziś na koncie jako obciążenia pojawiły się obie kwoty tj. 1019,99 jako obiążenie i 899,99 jako blokada.
Proszę o wyjaśnienie sprawy i zwrot kwoty 1019,99.
Pozdrawiam

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

Dzien dobry @Treker8! Muszę wyjaśnić, że to nie firma Allegro, ale bank zablokował środki. 
Czy możesz przesłać za pomocą formularza numer zamówienia, którego to dotyczy oraz potwierdzenie płatności z banku? Doradca będzie mógł to zweryfikować. 

   Monika
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

Treker8
#1 Nowicjusz#

Niestey nie była to jedna transakcja a 5 zakupów u 5 różnych sprzedających.

Numery ofert to: 16340865754, 15154363542, 14556987572, 7297064141 oraz oferta za którą została zrobiona korekta na 130zł której numeru nie mam bo niestety usunąłem ją ze swojej lisyty zakupów. Potwierdzenie wpłaty całej kwoty tj. 1019,99 mogę podesłać w formie pdf na podany adres e-mail. Druga kwota 889,99 wisi jeszcze jako oczekująca więc nie mogę z niej zrobić potwierdzenia

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Treker8 nawet jeśli zakupy są u różnych sprzedających, ale opłacisz je razem to jest to jedna transakcja i jeden numer zamówienia 🙂 
Zwrot od sprzedającego (na kwotę 130 zł) już się u nas zaksięgował. Dlatego na koncie w banku pojawiły się te dwie kwoty. To nie znaczy, że płacisz dwa razy, płatność się księguje i finalnie z banku zostanie pobrane tylko 889,99 zł (a dokładnie pobrane zostało 1019,99 zł, ale po zwrocie 130 zł, 889,99 zł, tylko raz). Poczekaj proszę jak te kwoty się zaksięgują, wszystko powinno się zgadzać. 

   Monika
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

Treker8
#1 Nowicjusz#

Ok. Poczekam w takim razie.

Pozdrawiam👍

oznacz moderatorów