anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego Allegro nie odpowiada i nie wyjaśnia braku dostawy pomimo upływu 3 tyg.od zapłaty ?

m607293539
#1 Nowicjusz#

Dlaczego nie otrzymuję wyjaśnień od Allegro w sprawie zakupu na licytacji telefonu komórkowego Nokia3310, który miałem otrzymać dnia 28 czerwca 2024 r., ale do tej pory nie otrzymałem i żadnych informacji od Allegro - nie mam, pomimo wysyłania ponagleń. Sprzedający uważa, że wywiązał się i po zapłacie towar wysłał, więc winne jest Allegro, tylko dlaczego milczy w tej sprawie już 2 tygodnie ? Allegro namawia mnie na nowe zakupy, ale nie dostarczyło poprzednich, więc chyba powinno wyjaśnić jedną sprawę. Jak winien kupujący lub sprzedawca to Allegro reaguje od razu, a tu cisza, nic się nie dzieje. O czym to świadczy ?    Że Allegro tylko chce zgarniać kasę w jedną stronę i nie tłumaczyć swoich błędów. Nie chce brać na siebie żadnej odpowiedzialności ?!

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

ko_alka
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@m607293539 Cześć. Skontaktowałam się z przewoźnikiem w sprawie paczki A000RIK6R4 (zamówienie numer e9ecd6d0-2f1b-11ef-b6da-f92f68efaca1). Zainterweniujemy w oddziale. Bardzo przepraszam Cię, że tyle to trwa. 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Jak to od prywatnego sprzedającego to odpowiada za przesyłkę do chwili nadania, jak przesyłka Smart to stroną jest Allegro.

oznacz moderatorów