anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego ALLEGRO nie zwróciło na moje konto pieniędzy zwróconych przez sprzedającego?

5RMY
#7 Wielbiciel#

dlaczego ALLEGRO nie zwróciło na moje konto pieniędzy zwróconych przez sprzedającego???Numer zwrotu: c60b54e7-b185-11eb-9054-8d89db73f02c

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@5RMY Podaj mi proszę numer oferty lub numer zamówienia, którego dotyczy ten zwrot. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

5RMY
#7 Wielbiciel#

NITOWNICA RĘCZNA DO NITONAKRĘTEK M3-M8 YT-36112 (6935425931) sprzedający zwrócił pieniądze -allegro zwleka z przelewem??

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@5RMY Nigdy nie miałem takiego przypadku żeby All przetrzymywało zwrot od sprzedającego,  @_HolaOla_ spójrz, ale "nigdy nie mów nigdy".

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@LEW433 ty nie miałeś? To ma być wyznacznik? Ale wielu kupujących miało. Poza tym znowu podajesz nieprawidłowy link do kontaktu.

@5RMY Pisz do Allegro tu; https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=897a78b3-59d5-48dc-ace4-c27507e9a17f

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@5RMY Ten zakup opłaciłeś za pomocą Allegro Pay, dlatego powinieneś otrzymać od nas wiadomość mailową z prośbą o podanie danych do zwrotu lub numeru umowy do przeksięgowania. Prawdopodobnie nie dostaliśmy takiej informacji, dlatego bardzo proszę o kontakt z nami bezpośrednio przez ten formularz. Nasi pracownicy wyjaśnią status tego zwrotu. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@5RMY Jeżeli sprzedawca zwrócił środki, Allegro wysyła maila, był? Nie było, sprzedawca nie zwrócił, był mail, sprawdź dokładnie konta albo tu: https://allegro.pl/moje-allegro/sprzedaz/srodki-i-historia-operacji/#!/

oznacz moderatorów