anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego na stronie antyki-zegary wiszące najwięcej jest nowych wiszących?

FITIPALDI8
#9 Pomysłodawca#

Dlaczego na stronie antyki-zegary wiszące najwięcej jest nowych wiszących(badziewie z Chin) ? Widocznie allegro zupełnie nad tym nie panuje lub jak zawsze to ważne ustalenia biznesowe. Nie wiem jaki to biznes jak większość kupujących przestaje przeglądać te strony wkurzając się oglądając to badziewie i od przypadku jakiś autentyczny zegar antyk z prawdziwego zdarzenia. Więcej propozycji znajduję na innych portalach i nie muszę się denerwować.

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@FITIPALDI8 wyszukaliśmy takie produkty i nie widzimy ofert, o których piszesz. Jeżeli widzisz przedmioty, które są w nieodpowiednich kategoriach, możesz je zgłosić za pomocą przycisku [zgłoś naruszenie zasad] dostępnego w każdej ofercie. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

cookie000
#15 Entuzjasta#

@la_nika 

W podkategorii antyków chyba nie ma konieczności pisać w tytule oferty "antyk" ;] A co mamy po wycięciu ostatniego słowa ?

https://allegro.pl/kategoria/zegary-zegarki-wiszace-26077?string=zegar%20%C5%9Bcienny&order=p

:]

A odpowiedź dlaczego tam się pchają niewłaściwe oferty jest chyba dosyć prosta: mniejszy tłok. Sprawdzę jeszcze prowizję: 10,50 do 12. Przypadek ?

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@cookie000 dziękuję za podesłanie listingu! Macie racje, było tam dużo ofert, które przykrywały prawdziwe anytyki 🙂 Zgłosiłam oferty, które nie powinny znaleźć się w tej kategorii do odpowiedniego działu. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

cookie000
#15 Entuzjasta#

@la_nika 

Żebym ja musiał takie rzeczy podpowiadać ? Teraz to już nie było wyjścia i trzeba było zgłosić 😉

A propos: zerknąłem tam właśnie i widzę, że nieco przejrzało z początku. A te "antyczne" mechanizmy do zegarów na baterię są okay ? Czy może w Chinach są za takowe uznawane ? 😁

Swoją drogą: kto i jak uznaje, że zegar co ma - dajmy na to - 30 lat nadaje się do kategorii antyków ?

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@cookie000 Bardzo Ci dziękujemy za zgłoszenie i czujność. Oferty zostały usunięte a konto zablokowane.
Jeśli chodzi o drugą kwestię, nie ma tu jednoznacznego wyznacznika czasu. Antyki mogą być między sobą bardzo zróżnicowane, dlatego to Sprzedający decyduje o przypisaniu ich do tej kategorii. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

cookie000
#15 Entuzjasta#

@ko_alka 

Od razu zablokowane ? Ostro.

Poza tym już część wraca (wczoraj też już wracały inne), niektóre wcale nie "podpadły", bo jak były tak są. Przecież to jest walka z wiatrakami i nic dziwnego, że tylko ktoś nowy w temacie próbuje się za takie sprawy zabrać na własną rękę i zgłaszać po kolei. Strata czasu, dopóki to tak działa.

oznacz moderatorów