anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

dlaczego nie otrzymuje faktur pomimo zaznaczenia odpowiedniego pola i podaniu danych do faktury

Client:39317313
#7 Wielbiciel#

pomimo zaznaczenia odpowiedniego pola i podaniu danych do faktury ,

czasami dodatkowo w informacji dla kupującego proszę o wystawienie faktury - nie otrzymuję faktury.

Pozostała korespondencja  potwierdzenie zamówień i płatności bez problemu dochodzą

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

Client:44052296
#20 Guru#

@Client:39317313  a sprzedawcy mają zaznaczone że wystawiają faktury? Pytałeś się sprzedawców dlaczego nie dołączyli / przesłali Ci faktury o która prosiłeś podczas zakupu?

oznacz moderatorów

Client:39317313
#7 Wielbiciel#

sprzedający twierdzą , że system automatycznie wysyła faktury w momencie zarejestrowania wysyłki towaru, więc  zostały wystawione i wysłane .

oznacz moderatorów

Client:44052296
#20 Guru#

Jeżeli nie masz ich na poczcie to poproszę żeby Ci przesłał na podany przez Ciebie adres e-mail lub poczta tradycyjna. Xyz96 napisał jak to zrobić skutecznie

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@Client:39317313 Dlatego nie otrzymujesz, że się o nią skutecznie nie upominasz. Jeśli zaznaczyłeś opcję "chcę otrzymać fakturę", podałeś dane do faktury i jej  nie otrzymałeś, otwórz Dyskusję; https://allegro.pl/dyskusje/nowa i się o nią upomnij. Poproś tam o pomoc Allegro - wtedy sprzedawca szybko Ci ją dośle. Sprawdź wcześniej, czy nie wysłał Ci jej mailem.

oznacz moderatorów

ewcia3009
#8 Zapaleniec#

Nie bardzo rozumiem, czyli Ci wszyscy sprzedajacy ktorzy mowia "faktura jest dostepna z poziomu allegro" perfidnie klamia? Troche niemam czasu upominac sie o kazda fakture i czekac az ktos laskawie odpowie. Dla mnie urasta to do takiego problemu ze wkoncu przestane kupowac. Poswiecam czas na zakup zaznaczam chce fakture i dowod zakupu ma byc. Jeden na 10 sprzedajacych wklada do paczki, malo kto dosyla. Moze ktos pomoc jak wlaczyc ta opcje"z poziomu allegro" tak zeby chodzilo w aplikacji?

 

 

oznacz moderatorów