anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego nie pojawia się opinia wydana zakupionnemu przedmiotowi?

MAMY ROZWIĄZANIE!
Iwona_Katarzyna
#10 Popularyzator#

Po udanym zakupie, chciałam wystawić opinię przedmiotowi wraz z fotografiami. Zdjęcia weszły, ale opis do zdjęć- już nie. Edytować mogę jedynie opinię wystawioną sprzedawcy. Opinii przedmiotu zakupionego już nie można edytować. Napisałabym opinię po raz drugi, ale nie ma takiej możliwości. Zdjęcia bez opisu są bez sensu, nikt nie wie o co chodzi. A w opinii która się nie pojawiła, opisałam, że kilka lat już taki przedmiot używałam, piszę co się popsuło jako pierwsze w urządzeniu, oraz jak to naprawić, bo pojedynczej uszkodzonej części nie można dokupić.

Aukcja dotyczy obieraczki do ziemniaków https://allegro.pl/moje-allegro/zakupy/kupione/fbb435e1-ec90-11ec-a3ba-c792a8bb26da?bi_s=tinkerbell&...

Pozdrawiam 🙂

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Iwona_Katarzyna bardzo miło, że chcesz podzielić się swoimi pozytywnymi doświadczeniami na temat zakupu 🙂 Sprawdziłam to i Twoja opinia jest widoczna, sprójrz proszę:

la_nika_0-1655806667206.png

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
Iwona_Katarzyna
#10 Popularyzator#

Cieszę się, że Wszechświat "wie"

Teraz to dopiero mam zagwozdkę: Allegro zostało oczyszczone z zarzutu, za to mój komputer okazał się moim osobistym oszustem...  u mnie dalej nic nie widzę :((

Mimo to, bardzo dziękuję za pociechę i szybką odpowiedź :))

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Iwona_Katarzyna cała przyjemność po mojej stronie 🙂
Gdy wejdziesz w ofertę i w opinie produktu ("zobacz więcej opinii") trzeba trochę zjechać w dół i tam jest Twoja opinia (jest 5 od góry). 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
Iwona_Katarzyna
#10 Popularyzator#

Aaa... Aż mi wstyd że sama na to nie wpadłam 🤣

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Iwona_Katarzyna to żaden powód do wstydu 😊 Grunt, że wyjaśnione i nie ma problemu ani z Allegro ani z komupterem 🙂 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
Iwona_Katarzyna
#10 Popularyzator#

Hm... Komputer niewinny...  muszę go przeprosić. Może go masłem orzechowym wysmaruję...?

oznacz moderatorów