anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego sprzedawca produktów nęka mnie telefonicznie i SMS o to żebym zmieniła ocenę produktu

Client:42222433
#7 Wielbiciel#
  • Dzień dobry dlaczego sprzedawca produktów nęka mnie telefonicznie i SMS o to żebym zmieniła ocenę produktu z którego nie jestem zadowolona, sugeruje że odda mi pieniądze za produkt i że mam zmienić na 5 gwiazdek . O co chodzi przecież każdy ma prawo wystawić ocenę taką jaką uważa za sprawiedliwą i zgodną co do kupionego produktu.

 

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

az1rael
#21 Demiurg#

Podziekuje allegro za system komentarzy i negatywow i za katalog. W sumie ciekawe czy jeden sprzedawca drugiemu nie podpial sie pod katalogowy towar wystawiajac podrobki a ty nie zjechalas oryginalu bo tak do kitu dziala katalog 

oznacz moderatorów

majster_man
#14 Krzewiciel#

Podpiąć podróbkę pod oryginał, marzenia majfriendów się spełniły 😂

oznacz moderatorów

majster_man
#14 Krzewiciel#

Podpiąć próbkę pod oryginał, marzenia majfriendów się spełniły 😂

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Client:42222433 Czy możesz przesłać mi zdjęcia lub zrzuty wiadomości SMS, które otrzymujesz od tego sprzedającego, na adres: spolecznosc@allegro.pl

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Client:42222433 bardzo dziękuję. Dostałam Twoją wiadomość, ale ich treści nie możemy uznać za nękanie, więc nie mamy tutaj pola manewru do działania. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Masz prawo i powinność wystawić komentarz zgodny z przebiegiem transakcji, sprzedajacy może prosić o zmianę komentarza. Jak będzie robił to natarczywie to napisz mu że zgłosisz na Policję.

oznacz moderatorów