anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego usuwacie Państwo komentarz - według waszegoregulaminu nie wolno tego robić,

czarekwal
#1 Nowicjusz#

W żaden sposób również nie mogłem skorzystać z ALLEGRO PROTECT dodatkowo przesyłam poniżej treść komentarza który nikogo nie obraża 

Towar nie zgodny z opisem - nie chcą przyjąć zwrotu, oszukują że towar był uruchamiany. Sprawa została przekazana prawnikom celem skierowana na etap postępowania sądowego i rozstrzygnięcia zaistniałego sporu oraz odzyskania uiszczonej ceny w związku z odstąpieniem od umowy sprzedaży

oznacz moderatorów
10 ODPOWIEDZI 10

Halfrunt
#18 Luminarz#

Przecież jest niezgodny z regulaminem

oznacz moderatorów

czarekwal
#1 Nowicjusz#

mogę mieć prośbę co takiego jest w nim niezgodne

 

oznacz moderatorów

Halfrunt
#18 Luminarz#

"oszukują" jeśli nie dysponujesz wyrokiem sądowym, nie możesz używać takich słów, nie ważne jak bardzo wydają się Tobie słuszne. Prawnicy zajmują się już sprawą, a takich podstaw nie wiesz?

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Komentarz ma być zgodny z przebiegiem transakcji, Ty opisujesz że do sądu pójdziesz i pewnie to im nie pasuje. Ale opisz sprawę - była dyskusja, reklamowawszy towar czy zwrot itd?

oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

@czarekwal Nie wolno używać słowa "oszukuję" Tak samo jak komentarz > Sprawa została przekazana prawnikom celem skierowana na etap postępowania sądowego i rozstrzygnięcia zaistniałego sporu oraz odzyskania uiszczonej ceny w związku z odstąpieniem od umowy sprzedaży > To nie jest ani opis przedmiotu, ani opis obsługi sprzedaującego.

oznacz moderatorów

czarekwal
#1 Nowicjusz#

dziękuję

oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

@czarekwal A co do AP to otwórz dyskusję > w trakcie możesz poprosić o pomoc Allegro > tylko unikaj "oszust" itp. Po 14 dniach możesz wystapić z wnioskiem do AP.

@LEW433 Jak bym coś napisał źle to mnie popraw

oznacz moderatorów

Client:104371448
#14 Krzewiciel#

Przecież napisał, że nie może skorzystać z AP... moze odrzucono mu wniosek.

oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

@Client:104371448 A była dyskusja? > tego nie napisał > składał reklamację? > też nie wiadomo > czy tylko zgłosił zwrot?

@czarekwal Opisz coś więcej > dyskusja? > reklamacja? > tylko zwrot?

oznacz moderatorów

Client:104371448
#14 Krzewiciel#

@Ziolko39: tak to wlasnie jest jak wątkotwórca nie potrafi jasno i rzeczowo przedstawić sprawy. Albo trzeba wróżyć z fusów, albo trzeba pytać wróżbity Macieja albo strzelać na oślep.

Ewentualnie zadawać 100 pytań żeby mieć jasny pogląda na sytuację. Tak dopytywac niemal za kazdym razem to mi szkoda czasu.

oznacz moderatorów