anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

dlaczego z 10 czesci mojego zamowienia brakuje az jednej?

Client:43601777
#7 Wielbiciel#

kola podporowe maja razem  10 czesci glownych w przesylce brakuje najwazniejszej ,czyli nakretka laczaca kolo roweru a kolem podporowym co czyni kola podporowe calkowicie bezuzyteczne,co mam zrobic aby dostawca  w trybie pilnym dostarczyl mi brakujacy element?

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

serwis-texas
#20 Guru#

@Client:43601777 

Proponuje się z nim skontaktować.

Fajny ten tekst "brakuje az jednej" 🙂

oznacz moderatorów

Client:43601777
#7 Wielbiciel#

dzieki

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@Client:43601777 złożyć reklamację !!!! 

________
Κώστας
oznacz moderatorów

drekenzes
#16 Inspirator#

Ja robię zdjęcia, dokładnie opisuję problem i wysyłam wiadomość do sprzedającego. Jeszcze nikt mi się nie bawił w reklamacje i inne duperele, każdy załatwił sprawę od ręki. Jeśli ci się spieszy, to napisz dlaczego (np że masz wyjazd za 2-3 dni, a brak tej części popsuje ci wycieczkę) itp. Jak ci odpiszą żeby złożyć reklamację, to złożysz, ale jej rozpatrzenie potrwa. Najpierw spróbuj się polubownie dogadać.

_________________________________________________________
1.07.2024____Allegro ---> Kolekcje...RIP...
oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

@Client:43601777 jak potrzebujesz nakrętkę na już to proponuję w trybie pilnym zajrzeć do sklepu typu castorama czy obi, sprzedawca nie będzie się bawił w koszty pt doślij nakrętkę za 50gr kurierem za 15zł tylko zaproponuje rabat albo zrobienie zwrotu i oddanie kasy. Czasowo zresztą też będziesz miał tą nakrętkę na połowę przyszłego tygodnia bo w weekendy a ni nie liczy się czas odpowiedzi do poniedziałku ani nikt nie wysyła z firmy paczek bo kurier nie robi podjazdów. Zostaje ci obi a rachunek ze śrubki prześlij do sprzedawcy o zwrot kasy

oznacz moderatorów