anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego zakupy za pobraniem nie biorą udziału w LOTERII SMART?

MAMY ROZWIĄZANIE!
queen60
#7 Wielbiciel#

Witam : Zarejestrowałem sie w loterii smart LOS .Moim zdaniem dyskryminuje ALLEGRO
" zakup płatnością za pobraniem" za który nie można dostać losu .Mamy założoną grupę około 100osób na WhatsApp i opinia to ponad 70% tak sama myślących jak ja ,przykro nam ,że robimy zakupy też przez allegro ,ale sposób płatności jak kolor skóry ( biały /czarny ) jest brany pod uwagę jak w dawnych czasach !!

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4
AnnaG-Antyki
#18 Luminarz#

Oj tam, to tylko drobny dodatek do całokształtu. Allegro dyskryminuje wszystkich w każdy możliwy sposób. Sposób wyszukiwania to dosłownie ubezwłasnowolnienie użytkowników. Sprzedawcy to normalnie jak niewolnicy nawet nie wiedzący ile dokładnie zapłacą opłat po sprzedaży i biorący na klatę "subiektywne opinie" spowodowane błędnymi komunikatami serwisu itp. Na naliczanie punktów w zewnętrznych serwisach jak np payback też wiecznie jakieś posty ze skargami widać. Żeby dostać oferowane monety trzeba się zgodzić na personalizację czyli dostajesz nie chciany spam itp. Na loterie to już nawet nie ma co patrzeć, wiadomo było jak będzie jak tylko ja ogłosili... Nie ma nic za darmo.

oznacz moderatorów
mdrogeria
#21 Demiurg#

@queen60 to chyba zrozumiałe i w pełni uzasadnione ,że płatność ma przejść przez AF , w przypadku przesyłki za pobraniem do płatności dochodzi poza systemem allegro .

oznacz moderatorów
Czah-nik
#12 Orędownik#

A jak mają weryfikować płatność za pobraniem? 

oznacz moderatorów
queen60
#7 Wielbiciel#

No proszę Cię  w obecnych czasach jak mają weryfikować ...Nie dajmy sie oszukać tak jak poprzednik piszę to wyszukiwanie jest oszustwem i nie pomaga w doborze odpowiedniego produktu .Człowiek sie męczy i wku....a tylko jak ma coś znaleźć na portalu ...

oznacz moderatorów