anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dostawa przed świętami - oznaczenie na wyłączność tylko dla ALLEGRO (sprzedawcy)??

winnyrumcajs2
#10 Popularyzator#

Dzień dobry. Chciałabym się zapytać dlaczego tylko sprzedawca Allegro ma oznaczenie "dostawa przed świętami" a pozostali sprzedający już nie? To jest nie porządku wobec innych sprzedających. Pozdrawiam

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

europa89
#10 Popularyzator#

Ciekawa sprawa dzisiaj się wydarzyla

inpost i dpd deklarują ze przesyłki nadane do 22 grudnia będą dostarczone przed świetami a dzisiaj Allegro wali tekstem dostawa w poniedziałek z dostawa do x godziny 

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@mr_oma Sklep Allegro podobno obowiązują takie same zasady, jak inne sklepy. Pamiętasz swoją wczorajszą wypowiedź? 

@xyz96, Oficjalny Sklep Allegro obowiązują takie same zasady jak innych sprzedających na Allegro. 

   Maja
   Moderator
oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@winnyrumcajs2 @xyz96  sprawdziłam to i w ofertach Oficjalnego Sklepu Allegro również przewidywany czas dostawy to poniedziałek po świętach.
Oficjlany Sklep Allegro obowiązują takie same zasady.
dostawa w poniedziałek.png

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

winnyrumcajs2
#10 Popularyzator#

tak, teraz widzę, że "cudowne" oznaczenie po lewej "dostawa przed świętami" zniknęło, ale w razie konieczności zrzut zrobiony.. Pozdrawiam

oznacz moderatorów

barwyflory_pl
#10 Popularyzator#

@la_nikaa ja podobije pytanie @europa89. dlaczego dla aukcji z wysyłką natychmiastową lub w 24h allegro wylicza czas dostawy na poniedziałek-wtorek po świętach. Nie wiem jak inny przewoźnicy ale inpost deklaruje dostawę przed świętami przesyłek nadanych jutro do 14

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@la_nika Nie to chodzi. Wybór dostawy przed świętami był dostępny tylko dla OSA. Nagle coś się zmieniło? Po upublicznieniu sprawy?

oznacz moderatorów

m.milek
#10 Popularyzator#

Zawiadomiliśmy dziś odpowiednia instytucję. Zainteresowanym proponuję zgłoszenie tej bezprecedensowej sprawy do https://report.whistleb.com/pl/uokik

oznacz moderatorów