anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

fałszywy link do aukcji

Idź do rozwiązania
MattGut
#7 Wielbiciel#

siemka, zostałem dzisiaj poproszony o podanie numeru telefonu na allegro lokalnie jak chciałem żeby sprzedawca zrobił opcje kup teraz w ogłoszeniu, bez namysłu podałem numer telefonu, przyszedł do mnie link w sms, otworzyłem go i dopiero po otworzeniu zauważyłem że to fałszywa strona, najgorsze że jakimś cudem byłem tam zalogowany. wykasowałem już wszystko z telefonu i pozmieniałem hasła do kont, mogę coś jeszcze zrobić? jestem bezpieczny?

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3
LEW433
#21 Demiurg#

@MattGut Raczej bezpieczny jak zmieniłeś hasła, tylko otworzyłeś i w nic nie klikałeś, nie potwierdzałeś, możesz włączyć logowanie dwustopniowe.

x.y.z "ja się nie mylę nigdy, zapamiętaj " 😄 i to nie jest prawda
oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@MattGut Nigdy nie podawaj numeru telefonu, Allegro tego nie wymaga przy dodawaniu opcji Kup teraz do ogłoszenia. Na Lokalnie płaci się tak; https://allegro.pl/pomoc/dla-kupujacych/zakup-i-dostawa-na-allegro-lokalnie/jak-zaplacic-za-zakup-na...

Jeśli pozmieniałeś hasła, powinno to wystarczyć, dobrze, że nie zapłaciłeś za towar na fałszywej stronie. Jeśli chcesz mieć pewność bezpieczeństwa swoje go konta, napisz do Allegro tu; https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=2ea3623d-9fc0-4faa-8318-6fa96559c12a

oznacz moderatorów
mr_oma
Moderator
Moderator

@MattGut, czy możesz załączyć tu numer oferty, o której mówisz? Przydatny byłby również zrzut ekranu z wiadomością odsyłającą do fałszywej strony. 

   Maja
   Moderator


   _____________
   Jeśli zdanie kogoś innego trafia w Twój punkt widzenia,
   nie czekaj i przyznaj tej osobie W punkt!
oznacz moderatorów