anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Funkcjonalność Centrum Wiadomości to tragedia, powrót do początków, do kamienia łupanego

br.
#21 Demiurg#

Usiłowałem napisać wiadomość, pytanie do sprzedającego w słynnym Centrum wiadomości. Na stronie widzę  wąską szczelinkę w której muszę zmieścić cały tekst. Dziwaczny ten interfejs.

Piszę "Dzień dobry" no i Enter żeby zmienić wiersz. Zamiast zmiany wiersza  widzę że wiadomość już poszła, została wysłana.

Jakiż  Allegrowy wynalazca wymyślił taką funkcjonalność. Do wysłania powinien być button Wyślij a nie klawisz Enter. Takie eksperymenty były w początkach internetu 30 lat temu, obecnie mamy już takie sprawy wszędzie uporządkowane, no  może nie na Allegro.

Jak obserwuję te wszystkie ulepszenia Allegro to widzę jeden cel:  Maksimum szybkiego zysku i jak najmniejsze koszty. A gdzie inwestycje w rozwój, w przyszłość?

Jestem szczęśliwy że nie mam akcji Allegro..  Czarno widzę przyszłość, 10 zł na pewno będzie przełamane (od góry).

ps. nie zgłaszam wniosku Zgłoś pomysł, przecież to bez sensu, zaoszczędzę moderatorkom pisania odrzucenia. Przecież nawet tej funkcjonalności o której napisałem nie naprawicie, nie stać was.

oznacz moderatorów
1 ODPOWIEDŹ 1

komis-bell
#21 Demiurg#

@br. Jakiś czas temu zgłosiłem pomysł na usprawnienie centrum wiadomości o 'nie wysyłanie enterem' bo dochodzi do tak absurdalnych sytuacji, że muszę sobie pisać wiadomość w notatniku i potem ją wklejać...
Oczywiście - pomysł odrzucony 🙈

oznacz moderatorów