anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Gdzie sie ustawia maksymalna ilosc towaru w koszyku gdyz 54 to jakas smieszna wartość

Jane Sea
#7 Wielbiciel#
  • Czy mam uszkodzony telefon i moge wybrac tylko 54 produkty wlasnie chce kupic nasiona do sadzenia na [edycja]  jest 100 czy polska musi byc krajem drugiej kategori ? Nie tylko z produktami zywnoaciowymi i chemicznymi ale to juz chyba każdy wie:)
oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

Client:44052296
#21 Demiurg#

@Jane Sea ale ty rzeczy chcesz wszystkie kupić czy włożyć i tam je trzymać.

Możesz użyć opcji obserwuj

oznacz moderatorów

Jane Sea
#7 Wielbiciel#
A to jest roznica ? Przeciez jest kup teraz tylko nie bede za kazdy przedmiot placil osobnym przelewem od jednego dostawcy
oznacz moderatorów

Halfrunt
#18 Luminarz#

zapłać dwoma przelewami za 108 produktów, a nie za każdy osobno. 

oznacz moderatorów

_Likos_
#21 Demiurg#

@Jane Sea  chyba jedyne wyjście to włożyć 50 - zapłacić i ewentualne kolejne 50 zrobic jako nastepny zakup.

oznacz moderatorów

Jane Sea
#7 Wielbiciel#

Czy aby napewno mamy 2022rok i rozwijany e-commerce ? Znacie jakis serwis ktory takich ograniczeń nie ma a uzywa serwerow alegro cos jak kiedys sniper ? 

oznacz moderatorów

_Likos_
#21 Demiurg#

@Jane Sea  ohh nie znamy ale uwierz mi doskonale wiem ja sie szykuje zamówienie na 40-50 pozycji 🙂 . Wiec mimo wszystko łatwiej naszykowac dwa zamówienia na 50 pozycji niż jedno na 100.( chocby samo dwukrotne przeliczanie czy wychwytywanie błędów jest łatwiejsze) Przy takiej ilości drobnych przedmiotów niestety zadarzają sie pomyłki wiec mimo wszystko może ma to jakis sens 🙂

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@Jane Sea podziel na dwa nic nie zmienisz mają blokadę, tylko nie wiem po co 😞 

________
Κώστας
oznacz moderatorów