Autoryzacja nie powiodła się.
Odśwież stronę i spróbuj jeszcze raz.
Gdzie mogę zgłosić oficjalną skargę na pracowników działu sprzedaży Allegro? Za każdym razem jak próbuję uzyskać takie informacje, to zasłaniają się tym, że allegro jako sprzedawca to osobny podmiot, chociaż działają pod jednym NIPem
@Entei oficjalny sklep Allegro działa jak każdy inny sprzedający, jeżeli chcesz uzyskać informacje na temat zamówienia w tym sklepie czy innego tematu dotyczącego typowo sprzedaży musisz kontaktować się ze sklepem, nie z doradcami Allegro. Jest to rozdzielone i żaden doradca nie będzie w stanie udzielić Ci informacji.
Ale jeżeli chcesz złożyć reklamację obsługową, to oczywiście możesz to zrobić. Napisz przez formularz, w treści opisz sytuację i przedstaw roszczenie.