anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Hej, czy mozna kupic bezpiecznie konto do World Of Tanks?

MAMY ROZWIĄZANIE!
Client:120746339
#7 Wielbiciel#

Hej, sprzedający zapewnia pełen dostęp do konta, czy można dokonać bezpiecznie zakupu?

https://allegrolokalnie.pl/oferta/konto-world-of-tanks-18x-x56x-premiumbz176

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8
LEW433
#21 Demiurg#

Co tzn?: Przedmiotem aukcji jest czas spędzony w grze World Of Tanks, na ko‎n‎ci‎e znajdują się następujące rzeczy

oznacz moderatorów
Client:120746339
#7 Wielbiciel#

Właśnie każdy to pisze w swojej aukcji, lepiej odpuścić?

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Nie mam pojęcia, więc pytam. Zapytaj sprzedającego, Mogę cię zapewnić ze jak towar będzie niezgodny z opisem to masz wielkie szanse odzyskać kasę jak zapłacisz przez Allegro.

oznacz moderatorów
_Likos_
#21 Demiurg#

@Client:120746339 nie wiem nie znam sie ale :

1) zdaje sie że WOT w Polsce jest w polskiej wersji językowej a screeny są angielskojęzyczne. Pewnie można wybrac język tylko po co ?

2) sprawdz regulamin WOT bo jelsi zbywanie kont jest nielegalne - po zakupie konto może dostac blokade

3) zupełnie nie rozumiem takiego kupowania kont skoro frajde ma sprawiac sama gra i zdobywanie umiejętności samemu to takie kupowanie gotowca pozbawia gracza  tego co w grze jest najlepsze - radości ze zdobyczy kolejnych poziomów i umiejętności.

oznacz moderatorów
Client:120746339
#7 Wielbiciel#

Chodzi o niską cenę, zaraz puściłbym to dalej 😄

oznacz moderatorów
drekenzes
#16 Inspirator#

@Client:120746339 Wygląda raczej na nielegalnie podrasowane konta, a co się za tym wiąże nieuchronny ban wcześniej lub później. 

_________________________________________________________
1.07.2024____Allegro ---> Kolekcje...RIP...
oznacz moderatorów
az1rael
#21 Demiurg#

@Client:120746339 wał premki płatne w wartości paru tysiaków w dniu zakupu 56 szt za 190pln... jedzie mi tu czołg

oznacz moderatorów
Client:120746339
#7 Wielbiciel#

Dobra dzięki wszystkim za wypowiedź, odpuszczam to konto. Wesołych świąt, pozdrawiam 🙂

 

do zamknięcia temat

oznacz moderatorów