anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Idzie do mnie paczka przez InPost pobraniowa, której nigdy nie zamawiałem. Co radzicie?

Irex-Art
#1 Nowicjusz#

Paczka jest pobraniowa ale w historii zakupów allegro jej nie ma. W tym samym czasie idą dwie inne które są dość ważne. Problem w tym że nie ma mnie na miejscu a paczki ma odebrać mój starszy już ojciec. Czy miał ktoś taki przypadek? Czy da się zatrzymać przesyłkę?

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

kostas11
#21 Demiurg#

@Irex-Art przekaż ojcu że pobrania ma nie odbierać 😄 albo podaj mu numery paczek które ma odebrać 😄

________
Κώστας
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@Irex-Art Nie odbierać jak nie zamawiałeś, z tego mogą tylko wyniknąć problemy.

oznacz moderatorów

pecela
#16 Inspirator#

Jeżeli chodzi o odbiór, to kurier może wydać przesyłkę każdej pelnoletniej osobie zamieszkałej wraz z adresatem. Odmówić przyjęcia może za ma tylko adresat lub jego przedstawiciel prawny (to dotyczy osób niepełnoletnich i ubezwłasnowolnionych). Jak twój ojciec nie odbierze, to kurier awizuje przesyłkę i ponowi próbę doręczenia na drugi dzień. Dopiero jak nie uda się doręczyć przesyłka zostanie zwrócona do nadawcy.

oznacz moderatorów

vonNogay
#17 Koryfeusz#

To może być oszustwo - wysyłają pobrania licząc na to, że ktoś odbierze. W środku jest oczywiście jakiś bezwartościowy śmieć. Sprawdź w google nadawcę.

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

@Irex-Art a te pozostałe też płatne? Jak nie to niech odbierze tylko opłacone

oznacz moderatorów