anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Ile razy można płacić za zakupy zrobione na Allegro poprzez koszyk?!

sonar25
#1 Nowicjusz#

Zrobiłem zakupy u kilku sprzedawców na Allegro- wrzuciłem do koszyka i zapłaciłem za wszystkie razem blikiem...kwota została ściągnięta z konta,na drugi dzień płatość zaksięgowana.Jeden ze sprzedawców w tym czasie anulował transakcję - środki zostały zwrocone na konto ale na moim koncie bankowym pojawiła się blokada pod Allegro znowu za te same zakupy ale pomniejszona o kwotę zwrotu wspomnianego sprzedawcy.Natychmiast po zauważeniu zgłosiłem reklamację do swojego banku gdzie powiedziano mi że operator platnosci Allegro chyba miał jakąś awarię i że dużo osó zgłasza do nich podobne incydenty.Zgłosiłem te sprawę też do Allegro gdzie mnie olali i powiedzieli że nic nie mogą zrobić aż blokada środkow w banku zostanie rozliczona i że to raczej problem ze strony mojego banku ..

Czy ktoś miał podobną sytuację? Jak długo może trwać blokowanie nie najmniejszych bo 580zl środków na koncie i dlaczego może to zrobić byle kto bez mojego potwierdzenia??

oznacz moderatorów
1 ODPOWIEDŹ 1

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@sonar25 widzę, że pisałeś też do nas w tej sprawie (nr 30411376) przykro mi, że napisałeś, że zostałeś "olany" przez Allegro, ponieważ Doradca odpisał i wyjaśnił sytuację. Rozumiem, że w odpowiedzi na Twoją wiadomość bank napisał, że to problemy techniczne po naszej stronie? 
Tak jak pisaliśmy w wiadomości e-mail, aby skonsultować kwestię drugiej płatności musimy otrzymać potwierdzenie transakcji, sama blokada środków (którą ustawia bank) nie wystarczy. 
Najprawdopodobniej jutro środki zostaną zwolnione z blokady, ale gdyby tak się nie stało to poproszę Cię o przesłanie potwierdzenia obu transakcji w sprawie nr 30411376.
Rozumiem, że to stresujące, ale musimy w tej sytuacji czekać na finalizację ze strony banku, więc poproszę Cię jeszcze o cierpliwość, mam nadzieję, że jutro wszystko się wyjaśni. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów