anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Ile trwa weryfikacja danych do wniosku o raty Od.nowa?

Client:44512560
#1 Nowicjusz#

Dzień dobry 🙂

Przy zakupie pewnego przedmiotu złożyłam wniosek o raty od.Nowa. Dostałam informację z banku, że limit został przyznany (limit jest odpowiedniej wysokości), od allegro dostałam maila, żeby dokończyć zakupy, zrobiłam wszystko zgodnie z poleceniami.. i cisza. Chciałam sprawdzić co się stało i ponownie weszłam w "dokończ zakupy na raty" zobaczyłam to:

Potwierdzenie Twoich danych

Bank jest w trakcie potwierdzania Twoich danych.

 

Produkt nadal nie został kupiony, raty od.Nowa się nie wyświetlają, a jedyne miejsce potwierdzające, że nie mam zwidów, to moja skrzynka mailowa. W harmonogramach rat na allegro widać, że coś się działo, bo przy produkcie jest dopisek " transakcja rozpoczęta", ale to niestety tyle. Czy da się gdzieś sprawdzić co się stało?

Z góry dziękuję za odpowiedź.

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

LEW433
#21 Demiurg#

@Client:44512560 Oczywiście, po przyznaniu powinien zakup(jak jest nadal dostępny) zostać kupiony, dopytaj jeżeli nie możesz tego zrobić :https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=03326446-3f17-47ae-adf1-2d52e1419d5a

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@Client:44512560 Robiłaś przelew weryfikacyjny 1 zł ze swojego konta bankowego?

Bank sprawdza Twoje dane osobowe, może to potrwać 1-2 dni robocze. Jeśli wszystko się zgadza, do zakupu dojdzie i przedmiot pojawi się w zakładce Moje zakupy. Poczekaj.

oznacz moderatorów

Super-Kram
#7 Wielbiciel#

Mam podobny problem do tytułowego. Wszystko gra, mam rozpoczęte wczoraj kupno artykułu, mam dzisiaj przyznany kredyt odnawialny BNP-PBas, ale:

  • na ekranie 'POTWIERDZENIE TWOICH DANYCH' proszą mnie o przelew 1 zł z MOJEGO BANKU, więc klikam swój bank
  • i klikam 'ZRÓB PRZELEW'
  • na kolejnym ekranie okazuje się, że nie mogę przelać ze swojego banku (od kilku godzin przy tej ikonie pojawia się "zakaz wjazdu"), a dostępne są tylko dwa banki: ING i Inteligo, w których akurat nie mam konta.

W kupionych wisi status "Płatność rozpoczęta" (od wczoraj!)...
I co dalej, Młody Maturzysto?

oznacz moderatorów

Super-Kram
#7 Wielbiciel#

Po powtórzeniu całej procedury okazuje się, że już trzy banki są dostępne. Mojego nadal nie podłączono. Czyli trzeba czekać, aż Allegro uzupełni listę dostępnych banków... Może w tym tygodniu się uda?

oznacz moderatorów

Super-Kram
#7 Wielbiciel#

W końcu się udało - mojego banku (Nest Bank) nadal nie ma na liście dostępnych do weryfikacji, ale mam drugie konto, z którego Paribas dostał swoją złotówkę i pozwolił mi kupić wymarzony artykuł. Dwa dni kombinowania, ale się udało 😄

oznacz moderatorów