anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Ile trzeba czekać na zwrot pieniędzy gdy rezygnujemy z zakupu ponieważ sprzedawca nią ma towaru na c

aniciab
#7 Wielbiciel#

Witam , zrobiłam zakup opłacony blikiem 7 stycznia zamówienie powinno dotrzeć między 11 stycznia a 14 stycznia , dwunastego wieczorem poprosiłam o wysłanie paczki sprzedający wtedy dopiero napisał że paczka będzie opóźniona ze względu na szwalnie nie rozumiem tego bo kupowałam dostępna kurtkę , sprzedający zapytał czy zwrócić pieniądze napisałam że tak więc odpisał że zleca allegro zwrot środków jest 14 stycznia wieczorem kasy na koncie nadal nie mam sprzedający twierdzi że allegro środki z konta zabrało a ja nie wiem czy to prawda bo np wczoraj inny zwrot dotarł do innego sprzedającego późnym wieczorem i dziś już kasę na koncie miałam więc ile trzeba czekać faktycznie na zwrot pieniędzy ? 

 

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

LEW433
#21 Demiurg#

W takiej sytuacji sprzedający ma 14 dni na zwrot, powinien zrobić to bezzwłocznie.

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@aniciab Cześć. Ten sprzedający nie zwrócił Twojej płatności przez Allegro Finanse - gdyby tak było, otrzymałabyś wiadomość mejlową. Rozpocznij proszę dyskusję: https://allegro.pl/dyskusje/nowa 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@aniciab Jeśli sprzedawca nie wysłał towaru, powinien zwrócić wpłatę niezwłocznie. Zgodnie z regulaminem Allegro, w ciągu max 2 dni. Potem Allegro przekaże Ci pieniądze w ciągu kolejnych 3 dni. Gdyby sprzedawca zwracał bezpośrednio na Twoje konto bankowe, te 3 dodatkowe dni zmieniłyby się w 1 dodatkowy dzień 🙂

Gdy sprzedawca oddaje pieniądze, Allegro informuje Cię o tym mailem. Dopóki nie ma maila, nie oddał.

oznacz moderatorów